Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) için yükseliş eğilimi geri döndü mü? En iyi koinler nihayet bir toparlanma dönemine girdi.

Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH)  için yükseliş eğilimi geri döndü mü?  En iyi koinler nihayet bir toparlanma dönemine girdi. Hepsi şu anda bir yükseliş trendi yaşıyor. En büyük kazancı, oranı geçen gün % 17.56 oranında artmış olan Tezos.BTC / USD

Bitcoin (BTC) için haftalık grafikte, fiyat artan kanalın alt sınırına "yapışıyor". Mevcut fiyat yapısı, hem zaman hem de fiyat açısından iki eşit düzeltme ile yükseliş eğilimi gösteren bir “1-1” modelidir. Çoğu durumda, güçlü bir yukarı doğru hareket vardır. Mevcut durumda, hedef 6.000 doların üzerinde olabilir.


Boğalar bu destek alanını tutabilir ve daha sonra fiyatı Üçgen modelinin dışına itebilirse, bu sürekli bir artışın çok güçlü bir sinyali olacaktır. Bitcoin (BTC) için uzun vadeli büyüme lehine ek bir sinyal, RSI göstergesindeki destek hattından geri tepme olacaktır. Ayılar 3.500 $ 'lık alanı satarsa, yükselen kanalın alt sınırında bir arıza meydana gelir ve 1.200 $' a yakın destek alanı düşüş için hedef olacaktır.

Bitcoin, yazım sırasında 5.836 $ 'dan işlem görüyor.

ETH / USD

Ethereum (ETH) alıcıları, bir kez daha aşağı kanalın altındaki destek alanına yapışıyor. RSI göstergesinin değerleri de destek alanını test ediyor, bu nedenle mevcut fiyat seviyelerinden 150 $ 'ın ilk hedefine kadar bir toparlanma görme şansı var.


Başka bir senaryo, kanalın alt sınırının ve daha da düşük bir düşüşün 55 dolara düştüğünü gösteren 80 $ 'ın altında bir azalma ve konsolidasyon olacaktır. Kanalın benzer bir düşüşü, teknik analizde, düşüş eğilimini sürdürmek için güçlü bir sinyal olarak kabul edilir.

 Ethereum, yazım sırasında 126.09 $ 'dan işlem görüyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ