Bitcoin'in geleceğine dair kapsamlı bir rapor, önde gelen kripto para biriminin 397.000 dolara yükselebileceğini buldu - ancak bir gecede olmayacak.

İşte Bitcoin ve kripto Paraların 2030 Fiyat Hedefi

Bitcoin'in geleceğine dair kapsamlı bir rapor, önde gelen kripto para biriminin 397.000 dolara yükselebileceğini buldu - ancak bir gecede olmayacak.

Lihtenştayn merkezli Kripto Araştırma Raporu'nun son analizi, BTC'yi hedeflenebilir pazarına (TAM) göre değerlendiriyor. Terim, belirli bir ürün veya hizmet için toplam gelir fırsatını tanımlamak için kullanılır.

Raporda, Bitcoin'in bir para birimi olarak kullanılmasının uzun vadede Ethereum, Bitcoin Cash ve Litecoin gibi altcoinlerden daha fazla olacağı varsayılıyor ve firmanın analistleri, BTC'nin benimsenme eğrisinin en başında olduğunu ifade ediyor.

Firma, analizinin mütevazı piyasa penetrasyonu varsayımlarına dayandığını, yani kripto para biriminin değer, havale, offshore mevduat, oyun, çevrimiçi kumar, bankacılık dışı finansal hizmetler, borç verme, mikro ödemeleri içeren tüm hedef adreslenebilir pazarın% 10'una nüfuz edeceğini söylüyor.

“Kripto varlıkları için hedeflenebilir pazar yaklaşık 212 trilyon dolar. En büyük kullanım örnekleri arasında 126 trilyon dolar değerinde tüm küresel fiat para birimleri ve küresel değeri 42 trilyon dolar olan tüketici kredileri de dahil olmak üzere bir değişim aracı yer alıyor.

Bitcoin önümüzdeki on yıl içinde bu pazarın% 10'una nüfuz etseydi, her Bitcoin 2030'da 397.000 dolar değerinde olacak. ”

Rapor ayrıca Bitcoin’in işlem hızını, gizlilik paralarının durumunu ve Tether’ın BTC'nin fiyatı üzerindeki etkisini de analiz ediyor.

Altcoin pazarına gelince, firmanın analistleri önümüzdeki on yıl içinde dört önde gelen kripto varlığının potansiyel fiyatlarına bakıyorlar, 2030 yılına kadar Ethereum'un tahmin edilmesi 3.644 dolar.

 Raporda Litecoin 2,252 dolar hedefliyor, Bitcoin Cash 13,016 dolar hedefliyor ve Stellar aynı zaman diliminde 7,81 dolar hedefliyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ