Zayıf eller tarihi Perşembe kazasında herkesin Bitcoin'in hayatta kalma şansını sorgulamasına neden olarak kayıpta satıyordu.

Zayıf eller tarihi Perşembe kazasında herkesin Bitcoin'in hayatta kalma şansını sorgulamasına neden olarak kayıpta satıyordu.

Analistler hala Bitcoin'in tüm tarihinin en büyük üçüncü satışına kafalarını yormaya çalışırken, kripto araştırma şirketi CoinMetrics, kısa süreli sahiplerin aslında bundan sorumlu olduğunu belirledi.

Zayıf eller

En son 'Ağın Durumu' raporunda, CoinMetrics uzun vadeli avcıların son katliamın aralarında kaldığını belirtti. 38 fiyat rutini, on iki aydan daha az tutulan paralar tarafından yönlendirildi.

Bu, BTC'nin bir yıllık canlanan arzının Mart ayında neden büyük bir artış görmediğini açıklıyor.


Bitcoin Değeri Düşük

Raporda bulunabilecek bir diğer önemli haber, Bitcoin'in piyasa değerinin gerçekleşmiş değere (MVRV) 1.0'ın altına düşmesidir. 12 Mart'ta MVRV, 2013'ten bu yana en büyük düşüşüne tanık oldu.

Spekülatörler artık Bitcoin'e sahiplerinden daha fazla değer vermiyorlar ve bu, amiral gemisi kripto para biriminin dibe vurmaya yakın olduğuna dair güvenilir bir işaret olabilir.

 MVRV, Aralık 2018'de -0.50'ye düşerek yüzde 85'lik rutinin sonuna denk geldi.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ