Kripto para piyasası kuruluşundan bu yana çok yol kat etti.

İşte Fiyatı Düşük Ama Projeleri Büyük Kripto Para Birimleri

Kripto para piyasası kuruluşundan bu yana çok yol kat etti. Birkaç tüccar, yüksek kâr elde etmek için kripto piyasasına borsa stratejileri getirdi. Yatırımcılar arasında popüler olan bu tür bir stratejinin adı ise centlik kripto para birimlerine yatırım yapmak.

Centlik Kripto Para Nedir?

Centlik Kripto Para terimi, centlik hisse senetlerine yatırım yapan borsadan alınmıştır. SEC’e göre, hisse başına 5 dolardan az işlem gören hisse senetleri bir centlik hisse senedidir. centlik paralarına ya da işlemlerine yatırım yapmak riskli olabilir, ancak doğru yatırım yapıldığında büyük kazanç sağlayabilir. Şu an için piyasadaki en iyi on centlik kripto para birimini sizler için listeledik.

Centlik Kripto Para birimlerine yatırım yaparken aşağıdakiler akılda tutulmalı:

Araştırma: Bir centlik kripto para birimi stokuna yatırım yapmadan önce, proje hakkında kapsamlı bir araştırma yapılması şiddetle tavsiye edilir. En iyi proje, gelecek için ilgi çekici planlara sahip olması muhtemel.

Fiyat: Bir kripto para biriminin fiyatı çok düşükse bu durum centlik kripto para biriminin güvenilir olmadığı anlamına gelmez. Hatta, bir zamanlar bitcoin centlik bir kripto para birimi idi. Projeye inanıyorsanız, parayı ve şirketini ve onların önerdiği fikirleri inceleyin, o zaman sadece yatırım yapmanız gerekir.

İşte piyasada en iyi on centlik kripto para birimi listesi:

Ripple (XRP)

Stellar (XLM)

Tron (TRX)

Cardano (ADA)

IOTA (MIOTA)

Basic Attention Token (BAT)

NEM (XEM)

ICON (ICX)

Tezos (XTZ)

Ontoloji (ONT)

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ