2021 yılının yıldız altcoin’leri arasında zikredebileceğimiz projelerden biri kuşkusuz, Avalanche.

2021 yılının yıldız altcoin’leri arasında zikredebileceğimiz projelerden biri kuşkusuz, Avalanche. Projenin kripto para birimi olan Avax önemli yükselişler kaydetti ve fiyatını 3 dolar seviyelerinden 150 dolar seviyelerine kadar taşıdı.

Tabi böyle bir yükselişin söz konusu olması Avax’ı kripto para dünyası içerisinde ilk 10 arasına soktu. Sonrasında ise kripto para piyasasında meydana gelen düşüşlerde Avax bir miktar geriledi ancak yerini yine korudu.

Mart ayında piyasa açıkçası ateşli bir durum içerisinde idi. 65 dolara kadar inen Avax sonrasında güçlü bir şekilde toparlandı ve fiyatını 90 dolar bandına kadar taşıdı.

Avanlanche için yeni bir boğa koşusu olması durumunda fiyatın öncelikle 100 dolar seviyesini aşması bekleniyor. Bu seviyenin aşılması durumunda altcoin Avax için yeni FOMO’lar oluşabilir. Böylesi bir durum ise Avax’ı daha üst seviyelere taşıyabilir.

Projenin ayrıca bundan sonraki adımları ve genişleme hamleleri fiyata olumlu yansıyacaktır. Bu aşamada 80-90 dolar aralığındaki bir fiyat etiketinin tutarlı bir fiyat desteği sunacağı zikredilebilir.

2 trilyon dolar seviyesindeki kripto para piyasasının toplam değerinin artması da. Avax için artı bir değer olacaktır. Bu nedenle haftalık bazda baktığımızda 80 ila 100 dolar aralığının izlenmesi gereken önemli seviyeler olacağını ifade edebiliriz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ