FED’in faiz artırımına gitmesinin ardından kripto para piyasası artık yukarı yönlü fiyat hareketini içselleştirmeye çalışıyor.

FED’in faiz artırımına gitmesinin ardından kripto para piyasası artık yukarı yönlü fiyat hareketini içselleştirmeye çalışıyor. Tabi böyle bir durumda piyasa katılımcıları yüksek kazanç potansiyeline sahip olabilecek altcoin projelerine odaklanma yoluna gidiyor. Biz de kazanç ihtimali olan projeleri sizler için araştırdık.

Kripto para yatırımcıları önemli altcoin projeleri olan Aave(AAVE), Maker(MKR),Curve(CURVE), Synthetix(SNX) ve Badger(BADGER) gibi projeleri takip edebilirler. Geçtiğimiz yılın boğa koşusunda önemli değerler kazanan bu projelerin fiyatlarının son dönemde gerilemesi bir alım fırsatı olarak değerlendirilebilir.

Bir boğa koşusunun olması durumunda yukarıda verdiğimiz altcoin’lere ek olarak CAKE, SUSHI, COMP ve UNI gibi altcoinler’i de verebiliriz. Yatırımcıların böylesi güçlü projeleri her zaman izlemeleri faydalarına olabilir.

DEFİ altcoin projelerinin 2019 ve 2020 yıllarında önemli ölçüde bir coşku ve hype oluşturduğunu unutmamak gerekiyor. Bu projelerde yer alan bir özellik olarak staking kripto para piyasasının katılımcılarına önemli avantajları sunuyor.

Şimdi herkes FED’in faiz kararı sonrasında bir ralli beklentisi içerisine girmişken yukarıdaki altcoin projelerini takip etmekte fayda var diye düşünüyorum.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ