Kripto para alanında Nisan ayının hareketli geçtiğini belirtelim.

İşte Nisan Ayında Kripto Para Alanında Yaşananlar

Kripto para alanında Nisan ayının hareketli geçtiğini belirtelim. Ancak çoğu zaman fiyat hareketlilikleri ile ilgilendiğimiz bir gerçek. Diğer taraftan altcoin alanında birçok gelişme de yaşanmış durumda. Biz de bu gelişmelerin kısa bir özetini sizlere sunmak istedik.

Nisan ayında Altcoin projesi AME Chain (AME), 400 milyon adet koin yakımını gerçekleştireceğini açıkladı. Diğer taraftan Tenset(10SET) 25 Nisan’da TGLP ön satışını gerçekleştirdi. Hunbi Global de MOOV/USDT çiftini listeledi.

Etna Network (ETNA) DeBank 2.0 Beta’yı piyasaya sürdü. DeBank bir borç verme ve alma platformu olarak BSC ve Polygon ağlarında faaliyette.

Kripto para borsası KuCoin Nisan ayında TAUM/USDT çiftini listeledi. Diğer taraftan bir başka kripto para borsası BitMart ELK/USDT çiftini listeledi. Son olarak BKEX ise HOTCROSS/USDT çiftini Nisan ayında listeledi.

Nisan ayında kimi kripto para projelerinin lansmanlarına da şahit olduk. Örneğin SUBX FİNANCE LAB(SFX), platformun V1 lansmanını gerçekleştirdi.

Ripple(XRP) tarafında şişe halen mahkeme süreci bir karabasan gibi durmaya devam ediyor. Ripple’ın son boğa koşusunda hiçbir şey yapamadığı görülmüştü. Bu aşamada mahkemenin sonucunu beklemek gerekecek.

Mayıs ve Haziran aylarında bakalı piyasayı hangi farklı gelişmeler şekillendirecek. Bekleyip göreceğiz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ