Büyük aracı kurumlar rekabet gücünü korumak üzere modeli benimsedikleri için sıfır ücret ticareti, geleneksel hisse senedi piyasalarını örnek alıyor.

İşte XRP Alımında Ücret Ödemeyeceğiniz Borsalar

Büyük aracı kurumlar rekabet gücünü korumak üzere modeli benimsedikleri için sıfır ücret ticareti, geleneksel hisse senedi piyasalarını örnek alıyor. Bu durum hızlı bir şekilde hisse senedi alım satımı için standart hale gelirken, çoğu kripto borsaları ücrete dayanmakta. Ücret almayan aracı kurumlar ise hala çok az sayıda.

Amerikalı yatırımcıların en iyi küresel kripto para borsalarının çoğunun kullanımı engellendiği göz önüne alındığında, birinin işlem hacmine uygun bir platform bulmak özellikle zor.

İşte ABD’li yatırımcılara sıfır ücretli işlem sunan 3 işlem platformu:

Binance US

Düzenleyici ortamın son bir yan ürünü olan Binance.US, özellikle Amerikalı yatırımcılar için tasarlanmıştır. Borsa ana Binance platformuna benzer özelliklere sahip ve düzenli olarak yeni altcoinler listeleniyor. Yeni kullanıcılar borsaya kaydolduklarında 30 günlük ücretsiz işlem alırlar ve işlem hacmine 100 $ (2 Aralık'tan önce kaydolmak için 30 $) kaydeder ve tamamlarlarsa 15 $ kazanırlar.

Robinhood

Sıfır ücretli alım satım işleminin kralı olan Robinhood, kullanıcıların kriptoyu yan yana stok ve opsiyonlarla işlem yapmalarını sağlayan şık bir arayüz sunar. Platform uzun zamandır sıfır ücretle Bitcoin satın almak için sağlam bir seçenek olmuştur, ancak kullanıcılar şu anda kripto para birimlerini geri çekemezler - Robinhood gelecekte özelliği eklemeyi planlıyor.

Voyager

Bu hızla büyüyen aracı kurum uygulaması, eTrade ve Uber'den liderlik ekibine sahip ve 30'dan fazla dijital varlık için komisyonsuz ticaret sunuyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ