İsviçre merkezli çok uluslu bir şirket olan Fidinam Group, Shiba Inu'yu ödeme modu olarak kabul etmeye başladı.

İsviçre merkezli çok uluslu bir şirket olan Fidinam Group, Shiba Inu'yu ödeme modu olarak kabul etmeye başladı. Bu yeşil yörüngenin tadını çıkarmaya devam eden SHIB yatırımcıları için iyi bir haber.

Shiba Inu Fidinam

İsviçre merkezli çok uluslu bir şirket olan Fidinam Group, kısa süre önce Shiba Inu'yu bir ödeme şekli olarak kabul ettiğini duyurdu. Rapor, Shiba Inu Venenzuala Topluluğunun yöneticisi @ShibaXanders'ın 20 Nisan'da tweet atmasından sonra geldi.

Fidinam, Almanya, Avusturya, Birleşik Krallık, Belçika, İspanya ve Amerika Birleşik Devletleri gibi ülkelerde faaliyet gösteren İsviçre'deki en büyük ÇUŞ'lardan biridir.

Baltimore'un tek özel Porsche ailesi olan Fidinam'ın yanı sıra Porsche Towson, Shiba Inu da dahil olmak üzere dijital para birimlerini kabul etmek için ünlü kripto ödeme işlemcisi BitPay ile bir işbirliği yaptığını duyurdu.

SHIB, BitPay dahil yüzlerce ödeme yatırımcısı tarafından kullanılabilir. BitPay, 2021'in başlarında Shiba Inu ile ortaklığını duyurdu. Ayrıca Shiba Inu, Twitch, SlingTV, American Cancer Society, Menufy, Newegg ve Hurricanes'da da kabul edilebilir. Bazı daha önde gelen firmalar şimdi bu lider kripto para birimini kabul ediyor.

Bu arada, Bitcoin için hafif bir cüzdan olan SimpleHold, popüler Shiba Inu üçlüsü, LEASH, SHIB ve BONE'ı tanıttı. LEASH ve BONE, Shiba Inu ekosisteminde bulunan iki simgedir. SimpleHold, ticaret için uygulamasında LEASH ve BONE kullanılarak verildi.

Robinhood yatırım uygulaması, Shiba Inu'nun durumundan bahseden uzun zamandır beklenen listesini yayınladı. Rapor, Shiba Inu'nun DXY düşüş eğilimine rağmen kripto pazarına liderlik ettiğini gösteriyor. Bu yeşil grafik hareketinden keyif almaya devam eden SHIB yatırımcıları için iyi bir haber.

SHIB, ilk 100 ETH balinası arasında USD değerine sahip en büyük işaret ve en çok kazanılan ilk on madeni paradan biri ile yaklaşık bir haftadır listelerin zirvesinde yer alıyor. En iyi ETH balinaları şu anda 1.357.748.940 dolar değerinde 53.391.158.345.427 SHIB'ye sahip. Bu, toplam portföylerinin %15,14'üne tekabül ediyor. Shiba Inu, bu rapor yayınlandığında 0.0000255 dolardan işlem görüyordu.

Shiba Inu Ödeme Yöntemi Olarak Kazanıyor!

BTC ve ETH dahil olmak üzere çoğu kripto para birimi, devam eden DXY'nin düşüş eğilimi nedeniyle grafiklerde mücadele ederken, Shiba Inu yolunu güçlü tutmayı başardı.

Shiba Inu, geçen yıl piyasa performansıyla ilgili olarak kripto yarışını kazandı. Bu popüler meme belirteci şaşırtıcı bir şekilde %45.000.000 arttı. Tüm bunlar, Shib Ordusu olarak bilinen bir grup sadık destekçi olan Shiba Inu topluluğunun desteği sayesinde oldu.

Ayrıca, genel Shiba Inu Maskotu da bu muazzam büyümeye yol açmıştır. Ve son olarak, Shiba Inu'yu ödeme yöntemi BitPay olarak kabul etmeye başlayan firmalardan gelen herhangi bir haber, bu kripto varlığının değerini artırdı.

Bugün 40.000'den fazla yatırımcı Shiba Inu'yu kabul ediyor. İronik olarak, dünyanın en iyi 10 kripto para birimini listelemiyor bile!

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ