EOS düşüş trendi çizgisinin üzerine çıksa da, ivme yakalamakta zorlanıyor. Bu, daha yüksek seviyelerde talep eksikliğini göstermektedir.

İvme Kazanmakta Zorlanan Bu Altcoin Hangi Seviyeleri İşaretliyor?

EOS düşüş trendi çizgisinin üzerine çıksa da, ivme yakalamakta zorlanıyor. Bu, daha yüksek seviyelerde talep eksikliğini göstermektedir. Her iki hareketli ortalama da düz ve RSI orta noktaya yakın, bu da talep ve arz arasında bir denge olduğunu gösteriyor.

CoinMarketCap'in 9. sıradaki kripto para birimi mevcut seviyelerden veya 2.8319 $ genel direnç seviyesinden düşerse ve 2.3314 $ seviyesindeki kritik desteğin altında düşerse, düşüş baş ve omuz modeli tamamlanacak.

Bu kurulumun, hedefi ayılar lehine çevirecek olan 1.5524 dolarlık bir fiyat hedefi var. Bununla birlikte, EOS / USD kuru 2.3314 $ 'ın altına düşmedikçe, H&S modeli tamamlanmaz. Bu nedenle, traderlar silahı atlamamalı ve negatif düşünceye kapılmamalıdır..

Boğalar fiyatı 2.8319 $ 'ın üzerine çıkarabilirse, 3.1104 $ - 3.1802 $ direnç bölgesine geçmek mümkün olacak. Bu bölgenin kırılması, büyük bir pozitif olacak düşüş eğilimini geçersiz kılacak.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ