Küresel koronavirüs krizi devam ederken kripto para birimi ve blockchain profesyonellerinin bir başka toplanması ertelendi.

Japonya

Küresel koronavirüs krizi devam ederken kripto para birimi ve blockchain profesyonellerinin bir başka toplanması ertelendi.

Japonya'daki en büyük blockchain konferansı olan TEAMZ Blockchain Zirvesi 22-23 Nisan tarihleri arasında gerçekleşecek, ancak 28 Eylül'e taşınacak. Organizatörler resmi bir açıklamada şunları söyledi:

“TEAMZ, Coronavirüs'ün küresel gelişimini yakından izliyor. TEAMZ, konuşmacılar, katılımcılar, ortaklar ve sponsorlar da dahil olmak üzere zirveye katılanların güvenliği ve güvenliğinden derin endişe duyuyor. ”

Etkinlik Kurulumu Aynı Kalacak

Coinspeaker’ın 15 Mart tarihli raporuna göre zirvenin yeri, programı ve kurulumu aynı kalacak.

Blockchain Zirvesi, blockchain uygulayıcıları, endüstri uzmanları, girişim kapitalistleri ve eğitimciler de dahil olmak üzere dünyanın dört bir yanından 2.000'den fazla ziyaretçiyi davet ediyor.

 Bitcoin.com başkanı Roger Ver, Primitive Ventures'ın kurucu ortağı Dovey Wan ve Bitcoin maksimalist ve milyarder yatırımcı Tim Draper doğrulanan konuşmacılar arasındaydı.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ