Bu yazımızda sizlere JasmyCoin (JASMY) Nedir? sorusunun cevabını vermeye çalışacağız. Böylelikle JASMY coin hakkında net bilgilere sahip olmuş olacaksınız.

JasmyCoin (JASMY) Nedir? İşte Detaylarıyla JASMY Token

Bu yazımızda sizlere JasmyCoin (JASMY) Nedir?  sorusunun cevabını vermeye çalışacağız. Böylelikle JASMY coin hakkında net bilgilere sahip olmuş olacaksınız.

JasmyCoin (JASMY) Nedir?

JasmyCoin, kullanıcıların Nesnelerin İnterneti (IoT) cihazlarından elde ettikleri verileri çeşitli işletmelere satabilecekleri bir veri pazarı projesidir. JASMY, JasmyCoin veri platformunda ödeme para birimi olarak hizmet veren yerel yardımcı program tokenidir.

JASMY, projenin yerel token'ıdır. JASMY için mevcut kullanım durumları şunları içerir:

Veri Kullanımı: Kullanıcıların Nesnelerin İnterneti (IoT) cihazlarından toplanan kullanıcı verilerine erişmek ve bunları değiştirmek için JASMY jetonlarına sahip olmaları gerekecektir.

Veri Demokratikleştirme: Kullanıcılar JASMY tokenlerini bir değer deposu olarak tutabilir ve veri demokratikleşmesinin benimsenmesini hızlandırabilir.

Proje, birlikte çalışan aşağıdaki ana bileşenlerden oluşmaktadır:

Veri Pazarı: Bireylerin ve işletmelerin güvenli bir şekilde veri alışverişi yapmalarını sağlayan bir veri pazarı.

Güvenli Bilgi İletişimcisi (SKC): Kullanıcılara kişisel veri dolapları sağlayan dağıtılmış kullanıcı kimlik doğrulama sistemi.

Smart Guardian (SG): IoT cihazlarının JasmyCoin ağına kolay ve güvenli bir şekilde kaydedilmesini sağlar.

JasmyNet: Sadece konsorsiyumun yetkili üye şirketlerinin katılabildiği bir veri ağıdır.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ