Games Metaverse Platform Virtua, Metaverse'te Benzersiz Hayran Deneyimleri Oluşturmak için JLINGZ Esports ile İşbirliği Yapacak.

Jesse Lingard, JLINGZ Espor Markasını Meta Evreninde Başlatacak

Games Metaverse Platform Virtua, Metaverse'te Benzersiz Hayran Deneyimleri Oluşturmak için JLINGZ Esports ile İşbirliği Yapacak.

Jesse Lingard ve JLINGZ espor markası, İngiltere uluslararası ve Premier Lig futbolcusunun espor markasını metaverse'e genişleteceğini görecek olan games metaverse Virtua ile bir ortaklık duyurdu.

Virtua ile çalışmak, küresel hayran kitlesi tarafından sevgiyle JLINGZ olarak tanınan Jesse Lingard'a geleceğin hayranlarına ulaşma ve Web3'e genişleme fırsatı verecektir. Bu ortaklık, metaverse esporlarını, dijital koleksiyon ürünlerini, ayrıcalıklara erişimi, sanal alanları ve video oyunlarını kapsayacak.

Duyuruyu kutlamak için Virtua, kaydolan ilk 1000 kişiye Jesse Lingard VFLECT dijital koleksiyonluk avatarları verecek ve ayrıntıları JLINGZ Virtua web sitesinde bulunabilir.

JLINGZ Espor ortaklığı, hayranların metaverse espor takımlarını destekleyebilecekleri ve metaverse'te NFT/gündelik oyunlar oynayabilecekleri Virtua Adası'ndaki spor bölgesini yönetecek. Spor bölgesi, diğer ünlü ve marka ortaklıklarını birleştirerek daha fazla satış ve dijital sahiplik fırsatları yaratacak.

Virtua, aralarında Williams Racing, Legendary Entertainment, The Hero ISL, Shelby America ve Kevin Hart'ın da bulunduğu önde gelen markalar ve ünlü kişilerle yaptığı ortaklıklar aracılığıyla oyun meta evrenini başarıyla başlattı.

JLINGZ Esports'tan Jesse Lingard: "Futbol, moda ve espora tutkulu hayranlarla her zaman etkileşim kurmanın ilginç ve heyecan verici yollarını arıyorum, JLINGZ Esports markasının amacı da bu. Virtua, metaverse'teki fırsatları keşfetmek ve bu heyecan verici yeni alanda hayranlarla buluşmak için mükemmel bir ortak."

Virtua'nın CEO'su ve kurucu ortağı Jawad Ashraf şunları ekledi: "Jesse bir Web3 meraklısı, küresel spor kişiliği ve canlı bir espor takımının sahibi, markası birçok farklı hayran kitlesini aşıyor. Profili Web3 izleyicileri için mükemmel, Virtua metaverse için doğal bir uyum ve JLINGZ Esports markasını uzaya getirmek için onunla çalışmaktan mutluluk duyuyoruz.

Jesse, on yılı aşkın bir süredir Manchester United, West Ham United ve Nottingham Forest gibi kulüplerde Avrupa futbolunun en yüksek seviyelerinde oynuyor. Ayrıca İngiltere'yi 32 kez temsil etti ve 2018 FIFA Dünya Kupası'nda Panama'ya karşı bir gol de dahil olmak üzere altı gol attı.

Jesse, modern futbolcuyu temsil ediyor ve yeni nesil futbol taraftarlarıyla en rahat hissettikleri platformlarda iletişim kuruyor. Eşsiz tarzı ve esrarengiz kutlamaları, özellikle genç hayranları arasında sıkı bir bağ oluşturdu. Şu anda Instagram ve TikTok'ta 10 milyondan fazla takipçisi var.

İşbirliği hakkında daha fazla bilgi edinmek ve 1.000 Jesse Lingard VFLECT'ten birini kazanma şansı elde etmek ister misiniz? JLINGZ Virtua'daki proje posta listesine kaydolun.

Virtua Hakkında

Virtua, etkileşimli sanal ortamları, seçilmiş pazar yeri ve marka ortaklıkları aracılığıyla sürükleyici Web3 oyunları ve dijital olarak toplanabilir deneyimler sağlayan bir oyun meta veri deposudur.

Avrupa'nın en heyecan verici espor organizasyonu JLINGZ esporları, geçen yıl Nottingham Ormanı orta saha oyuncusu Jesse Lingard tarafından kuruldu. Kuruluş, dünyanın en iyi takımlarından bazılarının Halo ve Rainbow 6 Siege'de rekabet etmesiyle ilk yılında espor sıralamasında hızla yükseldi. JLINGZ logosu, Jesse'nin ikonik kutlamasından alınmıştır ve dünyanın dört bir yanındaki hayranlar tarafından hızla kopyalanmıştır.
En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ