Bitcoin maksimalisti ve girişimci Jimmy Song, Bitcoin'in kırıcı finansal sistemin sıfırlanmasına katkıda bulunabileceğine ve özellikle KOBİ'lere yardımcı olabileceğine inanıyor

Jimmy Song: Bitcoin (BTC) KOBİ

Bitcoin maksimalisti ve girişimci Jimmy Song, Bitcoin'in kırıcı finansal sistemin sıfırlanmasına katkıda bulunabileceğine ve özellikle KOBİ'lere yardımcı olabileceğine inanıyor

Bitcoin maksimalisti, geliştirici ve girişimci Jimmy Song son zamanlarda piyasalardaki ve iş alanındaki mevcut durum hakkında birkaç tweet gönderdi.

Karantina nedeniyle birçok KOBİ iflas ettiğinden, Jimmy Song, Bitcoin'in ABD'deki finansal sistemi sıfırlamaya yardımcı olabileceğini ve mevcut sorunları çözebileceğini düşünüyor.

Jimmy Song, borsadaki ve KOBİ alanındaki mevcut durumu ele aldı. Hisse senetleri yükseliyor, ancak sağlıksız bir şekilde, iyi temelleri nedeniyle değil. Kapatılması gereken ve kilitlenme nedeniyle iflas eden küçük işletmeler acı çekiyor.

Bitcoin, ona göre sistemi sıfırlamaya yardımcı olabilir.

Bitcoin Sorunları Çözebilir

Song, şu anda kâr edenlerin, iflas etmiş küçük işletmeleri son derece düşük fiyatlarla satın alan bankalar ve büyük şirketler olduğunu yazıyor. Song, bunu düzelttiğini iddia ediyor:

“Tüm bu küçük işletmelerin iflas ettiğini biliyor musunuz? Tahmin et kim ekipman ve kaynakları ucuza satın alacak? Hükümetten ucuz kredilere erişimi olanlar: bankalar / büyük kolordu. İnsanlar kan, ter ve gözyaşlarından bu şekilde kurtulabilirler. Bitcoin bu sorunu çözebilir”

Fiat parasına benzer şekilde, oylamanın manipüle edilebildiği için zayıf bir rıza sistemi olduğunu söyleyerek oylama hakkında birkaç kelime ekliyor. Pazarlar ve onlara para, insanların neyi tercih ettiğinin çok daha iyi bir göstergesi olduğunu söylüyor. Ve fiat çöktüğünde, çoğu Bitcoin satın almaya başlar.

Bu nedenle, insanlar BTC'yi kullanmaya başladığında, kırık fiat sisteminden kaçmaya çalıştıklarını belirtiyor

 “Oylama kötü bir onay sistemidir. Kendini geliştiren bir grup kişiye güven veriyor. Piyasalar insanların nerede olduklarını ölçmenin çok daha iyi bir yoludur. Harcanan para çok daha dürüst. Bitcoin benimseme, fiat sisteminin kırılmasının bir göstergesidir.”

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ