Mart ayında bir milyon yeni kullanıcı ekleyen göreceli yeni kullanıcı, şimdi podcast sunucusu Joe Rogan'ı tabanı arasında sayıyor.

Joe Rogan Google Chrome

Mart ayında bir milyon yeni kullanıcı ekleyen göreceli yeni kullanıcı, şimdi podcast sunucusu Joe Rogan'ı tabanı arasında sayıyor.

Rogan, gizlilik odaklı tarayıcının kullanıcı verilerini korumak için Google'dan çok daha fazlasını yaptığını söyleyen bir lejyona katılıyor. Bu da web tarama alışkanlıklarını izler ve reklamları özelleştirmek ve geliri artırmak için bilgileri kullanır.

Beatboxer, müzisyen, komedyen ve aktör Reggie Watts ile yapılan bir röportajda Rogan, tarama geçmişine dayanarak reklamları internette takip etmesiyle nasıl ürkütüldüğünü anlattı.

“Ne yaptığınızı bilmenin çok önemi var - nereye gittiğinizi, ne satın aldığınızı, ne söylediğinizi bilmek…

Instagram kullanmak istiyorsanız veya Facebook kullanmak istiyorsanız takip ediliyorsunuz. ”

Bir kullanıcının özel verilerini reklamverenlere, genellikle rızası olmadan ileten geleneksel reklam teknolojisi modeli yerine, Brave kişisel verileri korur ve gizli tutarken, kullanıcılar sitelere göz atmak için kripto para biriminde ödüllendirilir. Web tarayıcısını etkili bir şekilde blockchain tabanlı dijital reklam platformuyla birleştirir.

Bu yüzden Joe Rogan Brave’i tercih etmiş durumda.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ