Yakın tarihli bir podcast röportajında, dünyanın en ünlü Podcast yayıncılarından Joe Rogan, kripto para birimleri için "çok fazla umudu olduğunu" söyledi.

Yakın tarihli bir podcast röportajında, dünyanın en ünlü Podcast yayıncılarından Joe Rogan, kripto para birimleri için "çok fazla umudu olduğunu" söyledi.

Rogan, Podcast'inin son bölümlerinden biri olan “The Joe Rogan Experience”da, Podcast yayıncısı Adam Curry ile kriptonun geleceğini tartıştı. Spotify'ın daha saldırgan bölümlerden bazılarını sansürleme girişimlerine rağmen, Rogan'ın Podcast'inin bölüm başına tahmini 11 milyon dinleyicisi var. Podcast, 2021'de Spotify'da en popüler olarak en üst sırada yer aldı.

Joe Rogan, Kripto Para Birimlerinin Her İki Yöne De Gidebileceğini Söyledi

Podcast röportaj sunucusu, "Ya tamamen dağılacak ya da bunu gemiyi düzeltmek ve hayatımızı yaşamak için daha iyi bir yol bulmak için bir fırsat olarak kullanacağız" dedi. Adam Curry, ana akım medya ve tıp camiasının komplo teorilerini desteklemekle eleştirdiği sağcı Podcast “No Agenda”nın sunucusu. Curry, "Bitcoin trenindeyim çünkü paramın orada daha güvenli olduğuna inanıyorum" diye eklemeden önce, "Bitcoin kadar genç insan var ve paralel sistemler ve paralel ağlar kurmak için harekete geçiyorlar" dedi. ”

Rogan Ayrıca “Silikon-Vadi kontrollü” Dijital Meta Veri Tabanını Tartıştı

Joe Rogan ve Curry ayrıca “Silikon-Vadi kontrollü” bir dijital Metaverse olanaklarını ve NFT'lerin bu alandaki potansiyel rolünü tartıştı. Rogan, şirketlerin müşterilerinin ürünlerini satın almak için kullanmaları gereken kendi dijital tokenlerini geliştirdikleri bir geleceği teorileştirdi. "Apple bunu kolayca yapabilir," dedi Rogan, "dijital para satın alırsınız ve bu dijital paralar aracılığıyla ürünler satın alırsınız... Neredeyse hisse senetlerinin başka bir versiyonu gibi." Ancak Podcast konuğu Curry, "plan bu değil" diyerek ikna olmadı ve güçlü kurumların ve hükümetlerin bunun yerine Merkez Bankası Dijital Para birimlerine (CBDC'ler) odaklanmasını bekliyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ