John McAfee, Bitcoin'in artık piyasaya öncülük etmediğini, her kripto madalyonun değerinin Bitcoin'in değerine, özellikle de Monero'ya bağlı olduğunu çılgınca söylediğini söylüyor.

John McAfee: Monero’nun (XMR) Değeri Bitcoin

John McAfee, Bitcoin'in artık piyasaya öncülük etmediğini, her kripto madalyonun değerinin Bitcoin'in değerine, özellikle de Monero'ya bağlı olduğunu çılgınca söylediğini söylüyor.

Kripto baronu John McAfee, topluluğa, ilk on içinde olanlar da dahil olmak üzere her altcoinin, fiyat ölçeğini yukarı ve aşağı takip ederek Bitcoin ile ilişkili olduğu gerçeğini hatırlatmak için Twitter'a gitti.

Eski olağanüstü Bitcoin destekçisi McAfee, erkekliğine 1 milyon dolarlık bir BTC fiyatıyla bahse giriyor, şimdi altcoinlerin değeri ile Bitcoin'in değeri arasındaki böyle bir ilişkinin delice olduğunu söylüyor.

Özellikle, McAfee'ye göre en sık kullanılan para olan Monero'nun da Bitcoin'e bağlı olduğundan pişman.

Monero "en iyi kullanılan" kripto paradır

Eski antivirüs grubu McAfee'nin kripto pazarında yeni bir favorisi var. Daha önce Docademic (MTC) ve Bitcoin'di. Şimdi, gizlilik parası Monero (XMR).

McAfee, değeri gizliliğinde olan Darkweb'de en çok kullanılan para birimi olan Monero'nun, şimdiye kadar hiçbir mahremiyete sahip olmayan Bitcoin'e bağlı olduğunu görmenin delilik olduğunu söylüyor.

“Artık kimse Bitcoin'i kabul etmiyor"

McAfee, Darkweb'de artık hiç kimsenin Bitcoin'i kolayca kabul edemeyeceğini belirtti. Şimdi, Monero'nun en çok kullanılan kripto olduğunu söylüyor. Bitcoin'e gelince, BTC'nin en çok işlem gören koin olduğuna inanıyor.

“Kral değil. En yaygın "takas edilen" kripto paradır. En yaygın kullanılan "kripto para" Monero'dur. Şüpheniz varsa, Karanlık Web'deki satıcıları kontrol edin. Artık kimse Bitcoin'i kabul etmiyor. ”

 “Bugünlerde neredeyse hiç kimse Bitcoin'i kabul etmiyor. Her şey Monero. ”

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ