“Wolf of Wall Street” olarak bilinen eski bir borsacı olan Jordan Belfort, Bitcoin'in (BTC) sıfıra düşeceği yönündeki ilk tahmininin yanlış olduğunu kabul etti.

Jordan Belfort, BTC Tahmini Hakkında Yanıldığını Kabul Ediyor

“Wolf of Wall Street” olarak bilinen eski bir borsacı olan Jordan Belfort, Bitcoin'in (BTC) sıfıra düşeceği yönündeki ilk tahmininin yanlış olduğunu kabul etti.

27 Ağustos'ta Yahoo Finance ile yaptığı röportajda Jordan Belfort, 2017 duruşunun emtianın bir aldatmaca olduğuna olan inancından kaynaklandığını ve Bitcoin'in hileli bir projenin özelliklerine sahip olduğunu ima ettiğini söyledi.

Belfort “Kriptodan gerçekten nefret ettiğimde, 2017'de kripto hakkında söylediğim her şeyin arkasındayım, bir şey dışında, Bitcoin'in sıfıra gitmesi konusunda yanılmışım ama yeterince yakından bakmadım çünkü bunun bir aldatmaca olduğunu söyledim çünkü sadece Öyle görünüyordu çünkü her şey yolundaydı,” dedi .

Ek olarak Jordan Belfort, kripto para birimlerinin popülaritesi arttıkça, bir hükümet baskısının bir tehdit oluşturduğu için varlığı sıfıra indireceğini hissettiğini de sözlerine ekledi. Aynı zamanda, nasıl yapıldığını tartıştı. 2018 kripto kışı kararını etkiledi.

İlginç bir şekilde eski borsacı, Bitcoin'in dijital altının özelliklerine sahip olduğunu fark ettikten sonra fikrini değiştirdiğini söyledi. Bu bağlamda, kripto düzenlemesinin bir savunucusu olan Belfort, Bitcoin olgunlaştıkça büyük olasılıkla bir servet deposu gibi ve daha az büyüme hissesi gibi ticaret yapacağını ekledi.

Jordan Belfort, Bitcoin Tahmini Hakkında Yanıldığını Kabul Ediyor

Başka bir yerde Belfort, kripto endüstrisinin büyüme yörüngesinin, bazı dijital para birimlerinin tekrar yükselmeden önce düşmesiyle dot-com patlamasına benzer olacağını tahmin etti.

Kripto para birimlerinin mükemmel yönetim ve fayda ile öne çıkacağına inanmasına rağmen. Bitcoin ve Ethereum'un (ETH) uzun vadede gelişmesi muhtemeldir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ