JP Morgan Chase den şaşırtıcı açıklama; "Bitcoin Vadeli İşlemleri Eklenebilir."

Wall Street Journal'daki raporlara göre, JP Morgan Chase, Chicago Mercantile Exchange'in (CME) vadeli ticaret platformu aracılığıyla, Bitcoin vadeli işlemlerine erişim sağlamayı düşünüyor. CME'nin geçen haftada Bitcoin vadeli işlemlerinin eklenmesiyle ilgili açıklaması, kripto para dünyasını olumlu etkileyerek fiyatlarını kripto para değerlerini yükselterek, market hacmini arttırdı. Tüm zamanların en yüksek seviyesine 8,300$ üzerine çıkan Bitcoin tekrardan güçlendi. Rapora göre:

"J.P. Morgan, müşterilerine CME'nin yeni Bitcoin vadeli işlemlerine, vadeli işlem komisyonculuğu birimi aracılığıyla erişip erişemeyeceğini düşünüyor."

Bu duyurunun ironisi ise , Jamie Dimon'ın yaptığı eski açıklamalar, hatılarsanız Bitcoin'in bir değerinin olmadığını fiyatının bir balın olduğunu ve Bitcoin ile işlem yapan herkesin bedelini çok ağır ödeyeceğini söylemişti. Dahası altında çalışan personellerin Bitcoin ile işlem yaptığını öğrendiği taktirde işten çıkartacağınıda eklemişti.

Önümüzde güzel haberler var ve bildiğiniz gibi Bitcoin analizden daha çok haberler ve olumlu gelişmeler ile takip edilmesi gereken ve olumlu haber oldukça daha çok değerlenen bir kripto para. Haberleri ne kadar çok yakından takip ederseniz yatırımlarınızı yönlendirmeniz için daha kararlı ve sağlam adımlar atabilirsiniz. JP Morgan'ın bu hamlesi ile Bitcoin'in değeri elbette artacaktır.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ