JPMorgan'ın analisti, Dogecoin'e perakende ilginin düşük olması nedeniyle Robinhood hakkındaki düşüş görüşünü sürdürüyor.

 JPMorgan'ın analisti, Dogecoin'e perakende ilginin düşük olması nedeniyle Robinhood hakkındaki düşüş görüşünü sürdürüyor. J PMorgan, 35$ fiyat hedefine bağlı kalarak Robinhood hissesi üzerinde "düşük ağırlık" notunu korudu. Cuma günü bir notta analist Kenneth Worthington, önde gelen çevrimiçi aracılık uygulamasının savunmasız olduğunu düşünmesinin temel nedeni olarak zayıf Dogecoin hacimlerini belirtiyor.

U.Today tarafından bildirildiği üzere, meme kripto para birimi, 2. çeyrekte firmanın kripto ile ilgili gelirinin %62'sini oluşturuyordu.Worthington, kripto para odaklı ticaret platformlarının aksine, Robinhood'ın bu Ekim ayında ticaret hacimlerinde bir artış kaydetmediğini yazıyor: ‘3Ç21 hacimleri güçlü kalırken, 2Ç21 seviyelerinden önemli ölçüde yavaşladı.’

Dogecoin bu ay sadece %15'lik mütevazı bir artışla, köpek rakibi Shiba Inu'nun önemli ölçüde altında performans gösteriyor. Dün, Robinhood CEO'su Vladimir Tenev, sosyal medyadaki yaygın spekülasyonlar arasında SHIB için planların listelenmesiyle ilgili bir sorudan kaçtı.

JPMorgan, Kurumların Eter İçin Bitcoin'i Bıraktığını İddia Etti

Eylül ayı sonlarında Worthington, 1 Aralık'taki kilitlenme süresinin sona ermesinden sonra şirketin hisselerinin önemli bir satış baskısı yaşayabileceğini de yazdı. O gün yarım milyondan fazla hissenin kilidi açılacak.Robinhood, 26 Ekim'de üçüncü çeyrek kazançlarını açıklayacak.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ