US Bank JPMorgan'ın müşterileri, yakın tarihli bir rapora göre Bitcoin'in 2022'yi 60.000 $ veya üzerinde kapatabileceği görüşünde.

US Bank JPMorgan'ın müşterileri, yakın tarihli bir rapora göre Bitcoin'in 2022'yi 60.000 $ veya üzerinde kapatabileceği görüşünde.

JPMorgan'da finansal analist olan Kenneth Worthington'a göre Ethereum, Bitcoin'den daha değerli. ABD Bankasının müşterileri, yakın tarihli bir rapora göre Bitcoin'in 2022'yi 60.000 $ veya üzerinde kapatabileceği görüşünde. Yakın tarihli bir raporda JP Morgan, müşterilere 2022'nin sonunda Bitcoin ticaretini nerede gördüklerini sormuştu. Bitcoin, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 69.000 doların üzerine çıktığı için geçen yıl muazzam bir büyümeye tanık oldu.

JPMorgan'ın Müşterileri, Bitcoin'in 2022'nin Sonunda 60.000 Dolara Ulaşacağına İnanıyor

Raporun sonuçlarına göre, ABD Bankasının müşterilerinin en yüksek yüzdesi olan %41, Bitcoin fiyatının 2022'nin sonunda 60.000$'a ulaşabileceğine inanıyor. Müşterilerin %5'i, önde gelen kripto para biriminin fiyatının sonunda 100.000$ veya üzerinde işlem görebileceğine inanıyor. Yılın. JPMorgan'da finansal analist olan Kenneth Worthington, yakın zamanda Bitcoin hakkındaki görüşlerini paylaştı. Worthington, Bitcoin'in Ethereum'dan daha az değerli olduğuna inanıyor. Analist, Ethereum'un piyasa değerine göre en büyük kripto para birimine kıyasla daha üstün bir kullanım durumuna sahip olduğunu savundu.

Bitcoin, Trendin Tersine Çevrilmeden Önce Düşüş Trendini Takip Etmeye Devam Edecek

Kripto analistleri, Bitcoin fiyat trendini değerlendirdi ve kripto para piyasasının aşırı doygunluktan veya seyrelmeden kurtulmasının tek yolunun bir ralli olduğunu tahmin etti. Sahte bir kripto analisti olan @Pentosh1, solo bir Bitcoin fiyat rallisinin kripto para piyasasını daha fazla çöküşün iç baskısından kurtarabileceğine inanıyor. Analistler, bir trendin tersine dönmesinden önce Bitcoin'in düşüş trendinin daha da devam edeceğini tahmin ettiler.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ