Bu yazımızda sizlere Juggernaut (JGN) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve JGN Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Juggernaut (JGN) Nedir? İşte Tüm Ayrıntılarıyla Kripto Para Birimi JGN Coin

Bu yazımızda sizlere Juggernaut (JGN) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve JGN Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Juggernaut (JGN) Nedir?

JGN, token projelerinin gerçek, sürdürülebilir ve modüler iş modellerine sahip olmasını sağlayan sentetik bir token oluşturma ve madencilik makine ağıdır. Blockchain alanı geliştikçe, ademi merkeziyetçilik, blockchain projelerinin ve topluluklarının özü olmaya devam edecek. Bu nedenle JGN, sürdürülebilir bir iş modeli oluşturmalarına ve yürütmelerine yardımcı olmak için çoğu token projesinin sorunlarını çözüyor. JGN, bildiğimiz ve diğer projelerden beklediğimiz yapıyı değiştirmeyi ve durdurulamaz ağını güçlendirdiği için kullanıcılarını DeFi ödülleriyle teşvik etmeyi umuyor.

DeFi ile ilgili en ilginç kısımlardan biri, keşfedilmemiş yetenekleridir. YFI, Core, Nyan ve diğer projeler, güvenilir olmayan akıllı sözleşmeler veya değişmez kodlarla kitlelere finansman sağlamak için bu merkezi olmayan blok zinciri destekli modeli kullanıyor. Juggernaut'un (JGN) devreye girdiği DeFi'nin başarısı ve sürdürülebilirliği için mevcut fikirlerin ve yeniliklerin üzerine inşa etmek çok önemli olacaktır.

Juggernaut (JGN) Coin Nedir?

Juggernaut (JGN), günlük iş konseptine veya fikrine DeFi seçenekleri eklemek isteyen bir ERC20 tokenidir. Tnıtım bülteninde belirtildiği gibi, "belirli iş kullanım durumları için benzersiz sentetik türevler sunabilecek". Bunu, birden fazla küresel standarda bağlı zincir üzerinde gerçekleşebilen sentetik türev ödülleri gibi "Wall-street ticaret standartlarına" izin vererek yapar. Blockchain teknolojisi, bu yeni finansal modele güven veren değişmezliği ve şeffaflığı nedeniyle projemiz için temeldir. Örneğin, yönetişim tokeni, kullanıcıların piyasa havuzu ödüllerine ve karar verme sürecine katılmalarına olanak tanır.

JGN, ağını oluşturmak için yaklaşım odaklı bir vaka çalışması kullanmayı planlıyor. İlk Vaka Çalışması "jSKM: DeFi Sentetik Ortaklığı" olarak adlandırılıyor. JGN, ilk DeFi destekli kesintisiz iletişim ağını kurmak için Skrumble Network ile ortaklık kuruyor. Bu ortaklık, genel metodolojiyi kanıtlamak için kullanılacak olan 12-18 aylık bir süre boyunca kendini inşa edecek gibi görünüyor. Bu aşamada, JGN 5 ile ortak olmayı düşünüyor. Bu iş modelini genişletmek için daha stratejik ortaklar.

Bu vaka çalışması, JGN'nin güvenlik duvarlarını aşmak ve konuşma özgürlüğü sağlamak için fiziksel VPN modülatörleri üzerinde çalışan bir ekosistemden yararlanacağı endüstri lideri Skrumble Ağ Protokolü üzerine inşa edilecektir. JGN, merkezi olmayan ve günümüz VPN'leri gibi manipüle edilemeyen durdurulamaz bir VPN ağına güç sağlamak için kullanıcıları DeFi ödülleriyle teşvik ederek bunu yapmayı hedefliyor

Yeni bir token olan JGN sözleşmesi 8/11/2020 tarihinde başlatıldı ve Etherscan tarafından doğrulandı (sözleşme adresi 0x73374Ea518De7adDD4c2B624C0e8B113955ee041). Toplam arz 150.000.000 JGN'dir.

Binance’te bu linkten hesap açarak %10 komisyon indirimi kazanabilirsiniz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ