Klaytn Network tabanlı GameFi projesi olan JUN Meta, dünyanın ilk oyna-kazan (P2E) Sosyal Kumarhanesi için takas edilemeyen tokenlere odaklanan bir lansman takvimi açıkladı.

Klaytn Network tabanlı GameFi projesi olan JUN Meta, dünyanın ilk oyna-kazan (P2E) Sosyal Kumarhanesi için takas edilemeyen tokenlere odaklanan bir lansman takvimi açıkladı. Oyunun 20 Ocak 2022'de piyasaya sürülmesi bekleniyor. Ancak, lansmandan önce 13 Ocak, 14:00'te (UTC+9) bir NFT ön satışı başlayacak.

Diğer büyük P2E sosyal kumarhane sağlayıcılarının geliştirmenin ilk aşamasında olduğu göz önüne alındığında, JUN Meta bir öncü olarak kabul edilebilir.

P2E, 'Play-to-Earn' için kısa bir kelimedir ve aynı anda hem oyun oynamayı hem de para kazanmayı ifade eder. JUN Meta, geleneksel DeFi gelir sistemlerinden öğeler ödünç alan yeni bir P2E modeli inşa etti, ancak NFT'ler etrafında toplandı. JUN Meta, iki temel değerine dayanan bir ekosistem inşa etti: 'P2E' ve 'NFT', her ikisi de küresel olarak trend olan kavramlar ana akımın dikkatini çekiyor.

 

Sosyal Kumarhane, ortak eğlence türüne benzer, ancak milliyet veya kültürden etkilenmez. Bu nedenle giriş için düşük bariyer avantajına sahiptir. JUN Meta projesi, birçok P2E oyununun karşılaştığı ödül enflasyonu sorununu Sürekli Yakma Mekanizması aracılığıyla çözüyor. JUN Meta, iki hedefe öncelik verir: algoritma kararlılığı ve kullanıcı kârını maksimizasyonu.

JUN Meta'dan bir kaynak, "Hedefimizi, DeFi, GameFi, P2E ve topluluğu NFT teknolojisi etrafında organik olarak bağlayarak JUN, JUNS ve Game Tokens'ın erdemli bir döngüde çalıştığı bir Metaverse ekosistemi inşa etmek için belirledik. Jun Meta, pazardaki yerimizi aldıktan sonra, kullanıcılarımıza daha fazla tür ve içerik getirerek P2E platformunun öncüsü olmayı hedefliyor.”

Jun Meta'ya Kaikas, Klip, Metamask ve D'cent dijital cüzdanları ile erişilebilir ve optimum kullanıcı deneyimi için özel bir web ve mobil arayüze sahiptir.

Daha fazla ayrıntı için arama motorlarında her zaman Jun Meta'ya bakabilir veya en son güncellemeler için telegram kanalına katılabilirsiniz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ