Justin Sun’ın anketi ile Ethereum 2.0’ı vurma girişimi çok yanlış gidiyor.

Justin Sun Anket Düzenledi – Zararlı Çıktı

Justin Sun’un anketi ile Ethereum 2.0’ı vurma girişimi çok yanlış gidiyor.

Tron CEO'su Justin Sun kısa süre önce takipçilerinden TRON 4.0 ve Ethereum 2.0 arasında seçim yapmalarını istediği bir anket yayınladı.

Anket katılımcılarının ezici çoğunluğunun (yüzde 72,6) Ethereum’un lehine oy kullanmasıyla Ethereum'un açık ara önde. 18 saatte 22 binden fazla oy aldı.

Oylamanın bitmesine iki gün daha var. Avokado seven CEO hala durumu kurtarabilir, ancak iki rakip proje arasındaki boşluğun ne kadar büyük olduğu göz önüne alındığında, pek olası görünmüyor.

Tweet, Sun’ın en popüler blockchain tabanlı merkezi olmayan platformların yeni güncellemesi olan TRON 4.0'ın lansmanı hakkındaki açıklamasını takip etti.

Tron'un yeni yinelemesi hakkında daha fazla ayrıntı paylaşılmasa da, bazıları bunu çok sayıda gecikmeyle uğraşan Ethereum 2.0'a geri dönme girişimi olarak gördü.

Uzun süredir beklenen proof of stake algoritmasına geçiş, Ethereum geliştiricileri hatalarla boğuşurken bir kez daha ertelenebilir. Bu arada Tezos, Zilliqa ve Cosmos gibi rakip blok zincirleri zaten başarılı bir şekilde birikim yapmaya başladı.

 Bununla birlikte, Nisan ayında yayınlanan yeni bir DappReview raporuna göre, Ethereum, merkezi olmayan finans ekosisteminin patlayıcı büyümesi nedeniyle merkezi olmayan uygulamalarda EOS ve Tron'dan kazanmayı başardı. Bu arada, Tron’un dApp etkinliği Nisan 2020’de yüzde 74’e düştü.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ