Poloniex şu anda spot alım satım ücretlerini 31 Aralık 2019'a kadar yüzde sıfıra indirmek ve önümüzdeki haftalarda airdrop da dahil olmak üzere daha fazla kullanıcı çekmek amacıyla çeşitli teklifler veriyor. Dahası, birçok kişi Justin Sun ile ilişkil

Justin Sun Sonunda İtiraf Etti: Poloniex

Tron'un Kurucusu ve BitTorrent'in CEO'su Justin Sun geçenlerde Poloniex kripto para borsasına diğer yatırımcılarla birlikte yatırım yaptığını doğruladı.

Sun, borsadaki temel yeteneklerden yararlanarak Tron ekosisteminin büyümesini artırmayı planlıyor. Sun, bu yeni gelişmeyi, hem Tron hem de Poloniex'in ev sahipliği yaptığı ortak bir Livestream etkinliği aracılığıyla duyurdu.

CoinMarketCap'in verilerine göre Tron (TRX) şu anda yüzde 3'ten fazla artış yaşadı. Kısa vadede, kripto analistleri, dünyanın ikinci en büyük ekonomisinde, Çin'deki güçlü blockchain söyleminin ardından daha fazla yükseliş görmeyi bekliyorlar.

Justin Sun Poloniex Borsasına Yatırım Yaptığını Onayladı

Sun, kripto borsalarında bir pay edindiğini ve borsaların birkaç yatırımcının yardım ettiği kendi Poloniex ekibi tarafından işletildiğini açıkladı. Poloniex'teki bu hisse, Tron ve BitTorrent’in büyük benimseme alanını genişletmede hayati öneme sahip olacak.

Bu yıl, Tron ortaklıkları puanlamak ve çeşitli kripto para birimlerinde TRX'i eklemek konusunda belirgin bir şekilde aktif geçen bir yıl oldu. 12 Kasım'da Sun, Poloniex borsasına TRX’in resmi olarak eklendiğini ve dünkü Livestream’de borsadaki TRC20 gibi daha fazla Tron tabanlı tokenleri listeleme planlarının devam ettiğini doğruladı.

Poloniex şu anda spot alım satım ücretlerini 31 Aralık 2019'a kadar yüzde sıfıra indirmek ve önümüzdeki haftalarda airdrop da dahil olmak üzere daha fazla kullanıcı çekmek amacıyla çeşitli teklifler veriyor. Dahası, birçok kişi Justin Sun ile ilişkilerini sürdürdüğü için başarılı olma potansiyeline sahip olduğunu düşünüyor.

Haber Poloniex'in Circle ile yolunu ayırmasından ve Polo Digital Assets adlı kendi şirketine taşınmasından neredeyse bir ay sonra geldi. Yeni destekçiler, genişleme operasyonlarını finanse etmek için 100 milyon doların üzerinde yatırım yapacak. Ancak o sırada Justin Sun, Poloniex’e yatırım yapma iddiasını reddetti ve “hiçbir şey almadığını” söyledi.

TRX Yakında Çin'deki En Büyük Kripto Para Olabilir mi?

Poloniex’in ABD’li müşterileri ile ilişkisini kestikten sonra ana odak noktalarından biri Çin’e genişlemek. Sun’a göre, Çinli kripto yatırımcıları, Poloniex’e yönlendirecek yeni alan adı pwang.com üzerinden oturum açabilecekler. Ek olarak, yeni borsa, Çinli kimlikleri kabul ederek Çin’in müşterilerini tanıma (KYC) prosedürleriyle uyumlu olacak.

Çin’in son zamanlarda geniş çapta blok zinciri teknolojisine sahip olması tüm kripto varlıkları için bir nimet durumunda. Ancak bazı kripto gözlemcilerine göre, TRX’in Poloniex borsası ile bu ortaklığın ardından en fazla yararlanabileceği ve “Çin’deki en büyük kripto para birimi” olabileceği düşünülüyor. Daha önce de belirtildiği gibi, Poloniex ABD'den ayrıldı ve esas olarak Çin pazarına odaklanmayı planlıyor.

Ayrıca, Tron'un Çin Sanayi ve Bilgi Teknolojileri Bakanlığı'na bağlı Çin Bilgi ve Sanayi Geliştirme Merkezi (CCID) tarafından ikinci sırada yer almasının önemine dikkat çekmek gerekiyor.

Bununla birlikte, TRX'in Çin'deki en büyük kripto para birimi olup olmayacağını önümüzdeki aylarda veya yıllarda göreceğiz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ