Tron'un kurucusu ve CEO'su Justin Sun, Tron (TRX) ve BitTorrent (BTT) tarafından desteklenen yeni bir merkezi olmayan stablecoinin piyasaya sürüldüğünü duyurdu.

Justin Sun, TRX ve BTT Tarafından Desteklenen Yeni Bir Stablecoini Duyurdu.

Tron'un kurucusu ve CEO'su Justin Sun, Tron (TRX) ve BitTorrent (BTT) tarafından desteklenen yeni bir merkezi olmayan stablecoinin piyasaya sürüldüğünü duyurdu.

Tron Vakfı CEO'su Justin Sun, Tron topluluğuna, TRX ve BTT tarafından desteklenen yeni ademi merkeziyetçi stablecoinin adının ne olması gerektiğini tweetledi. Daha önce, Justin Sun büyük bir duyuru geldiğini söyleyerek kripto topluluğunu kandırmıştı. Bu haberin açıklanması üzerine TRX'in fiyatı 24 saat içinde sadece % 1 arttı.

Yeni Bir Merkezi Olmayan Stablecoin

Justin Sun, “Tron topluluğu, TRX ve BTT tarafından desteklenen yeni bir merkezi olmayan stablecoin başlatacak. Bu stablecoin için en iyi isim nedir? ” sorusunu soran Justin Sun, kripto topluluğundan Twitter'da karışık bir tepki aldı, birçoğu tokenı “işe yaramaz” ve digibit kopyası olarak adlandırdı. Bu stablecoin ilk olarak teminat olarak TRX ve BTT kullanılarak tamamen desteklenmiş merkezi olmayan stablecoin olacak.

TRX Fiyatı Büyük Duyurudan Sonra Yükselebilir

Justin Sun 16 Ocak'ta yeni ademi merkeziyetçi stablecoin haberi verdi. Ancak durgun bir oranda işlem görmeye devam ettiği için TRX'in fiyatına yansımadı. Yeni stabilcoinin piyasaya sürülmesi, kullanıcılar coin'i stabilcoin için teminat olarak değiştirdikçe TRX'e olan talebi artırabilir. Yazının yazıldığı sırada, TRX 0.01755 $'dan işlem görüyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ