Bu yazımızda sizlere Juventus Fan Token (JUV) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve JUV Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Juventus Fan Token (JUV) Nedir? İşte Tüm Ayrıntılarıyla Kripto Para Birimi JUV Coin

Bu yazımızda sizlere Juventus Fan Token (JUV) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve JUV Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Juventus Fan Token (JUV) Nedir?

Juventus Fan Token (JUV), Juventus Futbol Kulübü ("Juventus") taraftarlarına Socios uygulamasını ve hizmetlerini kullanarak kulüp kararları üzerinde tokenize edilmiş bir etki payı veren bir yardımcı program tokenidir.

Socios, Chiliz tarafından desteklenen spor ve eğlence organizasyonları için blockchain tabanlı bir hayran etkileşimi ve ödül platformudur.

JUV, Ethereum üzerine kurulu bir Yetki Kanıtı yan zinciri olan Chiliz Zincirinde bir yardımcı program belirtecidir ve esas olarak aşağıdakiler için kullanılır:

Yönetim: JUV sahipleri, Juventus tarafından yayınlanan çeşitli sözleşme bağlayıcı "taraftar kararı" anketlerinde akıllı sözleşme yoluyla oy kullanabilirler.

Ödüller: JUV sahipleri Socios'taki etkileşimlerden ödüller kazanabilir.

Staking: Gelecekte JUV, Fungible Token (NFT) ödülleri kazanmak için stake edilebilir.

JUV'nin toplam 20.000.000 token arzı vardır ve bunun 1.315.907'si başlangıçta bir Taraftar Token Teklifi yoluyla kulüp hayranlarına dağıtılmıştır. Kalan tokenler Juventus tarafından tutuluyor ve topluluk faaliyetlerine ve Binance Launchpool'a katılarak ve doğrudan borsalardan satın alarak elde edilebilir.

Juventus Taraftar Tokeni (JUV) Nedir?

Juventus Taraftar Tokeni (JUV), Juventus taraftarlarına Socios uygulamasını ve hizmetlerini kullanarak kulüp kararlarında tokenize edilmiş bir etki payı veren bir yardımcı program tokenidir. Token, kullanıcıların özel ödüller, kulüp tanıma ve daha fazlası için rekabet etmelerini sağlayan bir üyelik anahtarı görevi görür. JUV token sahipleri, Juventus tarafından yayınlanan çeşitli "taraftar kararı" anketlerinde akıllı sözleşme yoluyla oy kullanabilir. Juventus, sözleşmeye bağlı olarak anket sonuçlarına göre hareket etmekle yükümlüdür. Token sahipleri Socios platformuyla etkileşime girebilir (anketlere oy verme, yarışmalarda ve kısa sınavlarda rekabet etme, benzer düşünen kullanıcılarla bağlantı kurma / sohbet etme vb.) ve aşağıdakiler dahil olmak üzere ödüller kazanabilir:

Maç günü biletleri.

Özel deneyimler.

Resmi çevrimiçi mağazalardan geri ödeme teklifleri.

Uygulama içi CHZ bonusları.

Dijital rozetler.

Kulübe özel NFT'ler.

Gelecekteki JUV belirteci yardımcı programı şunları içerir:

VIP mal ve hizmetlerini kullanmak için JUV tokenleri harcamak.

JUV erişimini ortak uygulamalara/sitelere entegre etme.

JUV'yi NFT ödülleri için stake etmek.

Pure Collectibles (nadir estetik varlıklar).

Oyunlaştırılmış Yardımcı Program (Blockchain tabanlı oyunlar için NFT'ler).

Gerçek Dünya Yardımcı Programı (sahipliği, malların gerçek dünyadaki mülkiyeti, stadyumlara VIP erişimi, maç günü biletleri vb. anlamına gelen NFT'ler).

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ