İnovasyon, Bilim ve Ekonomik Kalkınma Kanada (ISED) geçen yıl Mavennet'e Ar-Ge projesini altı ay boyunca 130.000 dolar ile finanse edecek bir ihale ödülü açıkladı.

Kanada Hükümeti Blok Zinciri Tabanlı Çelik İzleme Platformu Geliştirmeye Başlamayı Ödüllendiriyor

Yenilik, Bilim ve Ekonomik Kalkınma Kanada (ISED), Yahoo tarafından bildirildiği üzere Mavennet'in Kanada çelik endüstrisindeki tedarik zincirinde gerçek zamanlı verileri izleyebilen ve paylaşabilen bir blockchain proof of concept modeli oluşturma hedefini belirledi.

Mavennet 800.000 Dolara Kadar Fon Alabilir

ISED'e göre, birinci aşama başarılı olursa, Mavennet, kalkınma dereceli bir sistem kurmaya devam etmek için 800.000 $ 'a kadar iki yıllık devlet fonlarının kilidini açabilir. ISED'in medya ilişkileri müdürü Hans Parmar, Kanada endüstrisine yeni dijital teknolojinin benimsenmesinin firmalarının rekabet avantajlarını güçlendirmelerine yardımcı olacağını söyledi.

“Bu Milyarlarca Dolarlık Sektörde Dalgalanabilir.”

Mavennet CEO'su Patrick Mandic, canlı veri noktalarını izlemek için bir blockchain ve bu kalıpları anlamlı hale getirmek için AI ile sistemin multi milyar dolarlık endüstride dalgalanma etkisi olabileceğini söyledi. Ayrıca, “Nihayetinde, yeni ayrıntı düzeyleriyle çok fazla veri topluyorsunuz” dedi. “Gerçek zamanlı olarak ve güvenebileceğiniz bir şekilde bilgi toplayabiliyorsanız, analiz ve hükümete bilgi sağlayan bir dünya dünyası açıyorsunuz. “

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ