Büyük BitMEX tasfiyelerinden sonra muazzam bir Bitcoin (BTC) fiyat çökmesine neden olan devam eden kripto katliamı, büyük bir fırsat olarak algılanıyor.

Kara Perşembe

Büyük BitMEX tasfiyelerinden sonra muazzam bir Bitcoin (BTC) fiyat çökmesine neden olan devam eden kripto katliamı, büyük bir fırsat olarak algılanıyor.

Tecrübeli tüccarların efsanevi sloganı olan “Düşüşü Satın Al” kripto sektörü için hiç geçen hafta olduğundan daha fazla alakalı olmamıştı. Google Arama Trendleri bunun için kefil olabilir.

Kripto tüccarı ve analisti @filbfilb, 'Bitcoin Satın Al' arama teriminin dünya çapındaki kullanıcılar için Google arama motorunda 'Altın Satın Al' teriminden daha popüler olduğunu fark etti. Turuncu parayı satın alma ilgisi, son katliam arttıkça % 200'den fazla arttı.

Dahası, gerçek istatistikler, 13 Mart'ta Google'da 'Bitcoin Satın Al' için Eğilimler Üzerindeki İlgi Göstergesinin 100'e kadar çıktığını gösteriyor. Bu hizmet açısından bu, tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştığı anlamına geliyor.

Normalde, 'Bitcoin Satın Al' arama talebi 'Altın Satın Al' kadar popülerdir. En son amiral gemisi blockchain, Aralık 2017 Bitcoin (BTC) fiyat rallisinin coşkusu sırasında aramalar açısından altından daha iyi performans gösterdi.

Kanlı günlerde muhteşem fırsatlar

Nihai turlarına yakın hiçbir yerde olmayan kripto para piyasası çöküşü, bazı kişilerin  ilk dijital varlık alımlarını dikkate almasını sağladı. Efsanevi muhbir Edward Snowden, potansiyel Bitcoin (BTC) alımına yeni başlayanlar arasında.

 Klasik 'değer deposu' varlığı COVID19 paniğinin neden olduğu durgunluk baskısını reddetmediğinden, bu anlatı daha da yayılabilir. Ticaret tecrübesi Peter Brandt, herhangi bir varlığın koronavirüs pandemisi sırasında “güvenli bir liman” olmasının mümkün olmadığına inanıyor. Böylece, halihazırda satılan Bitcoin (BTC), bugünlerde çok düşük olan fiyatı nedeniyle şüpheci yatırımcıları çekebilir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ