Bu yazımızda sizlere Kardiachain (KAI) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve KAI Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Bu yazımızda sizlere Kardiachain (KAI) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve KAI Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Kardiachain (KAI) Nedir?

Kardiachain, birden fazla zincirle birlikte çalışabilirliğe izin veren ve çift node çözümü aracılığıyla hibrit bir blok zinciri çözümü sağlayan bir blok zinciri platformudur. Bu, geliştiricilerin Kardiachain üzerinde kolayca çapraz zincir uygulamaları oluşturabilecekleri anlamına gelir. Birleşik Altyapı, aralarında birlikte çalışabilirliği sağlayarak ve bir geliştiricinin bakış açısından dağıtımı mümkün olduğunca basit hale getirerek çözümlerin birden çok platformda çalışmasına yardımcı olur.

KardiaChain'in nihai hedefi, geliştiricilerin maliyetleri optimize etmek, darboğazlardan kaçınmak ve diğer zincirlerdeki akıllı sözleşmelerle güvenilir ve güvenli bir şekilde iletişim kurmasını sağlamak için birden fazla blok zincirinde çalışabilen akıllı sözleşmeleri kolayca oluşturabilecekleri birleşik bir ekosistem oluşturmaktır.

ICRYPEX Kripto Para Uygulaması ile Her Yerde Özgürce Alın Satın!

İkili Ana Node (Çift Node) nedir?

Çift Node, KardiaChain'in defter verilerine ve başka bir tercih edilen blok zincirine eşzamanlı erişime sahiptir. Aralarında fikir birliği ile kriptografik kanıtı korurken blok zincirler arasında herhangi bir veriyi taşıyabilirler.

KSML, geliştiricilerin önemli bir öğrenme eğrisi veya herhangi bir önceki deneyim olmadan KardiaChain üzerinde zincirler arası akıllı sözleşmeleri verimli bir şekilde dağıtmaları için nihai araçtır. KSML, farklı akıllı sözleşme platformları arasındaki dil engelini kırmayı hedefliyor.

Kardiachain Ekosistemi

Kardiachain Cüzdanı: Kardiachain'in cüzdan platformu, KRC-20 tokenlerinin depolanmasını ve ticaretini sağlar.

KAIDEX: Tam özellikli, merkezi olmayan ve zincirler arası değişim. Çift node teknolojisine dayanan KAIDEX, çok zincirli takaslarda devrim yaratma yeteneğine sahiptir. KAIDEX, CEX'lerin ve DEX'lerin faydalarını birleştiren ve onu “her iki dünyanın en iyisi” yapan ilk şirkettir.

Sky Gate: Heaven's Gate, sanatçıları ve koleksiyoncuları blockchain aracılığıyla birbirine bağlamaya odaklanan bir dijital mülkiyet transfer platformudur. Platform, her sanat eserinin %100 sahipliğini, münhasırlığını, paylaşılabilirliğini ve uluslararası aktarılabilirliğini garanti eder.

KAI Üyeliği: KAI Üyeliği, kitlesel kabulün sınırlarını zorlama girişimimizdir. Kullanıcı deneyimine ve yardımcı programlara odaklanan, halkın KAI kazanması, depolaması, harcaması ve yatırım yapması için bir uygulama.

Defily Finance, stake etme ve Verim Çiftçiliği için tam bir zincirler arası DEFI Platformudur. DFL, Meme Force (DRAGON) ile birleştirilmiş, gerçek bir kullanım senaryosuna sahip, kurulmuş ve bazı finansal kesintilere hazır bir DeFi Yönetişim tokenidir.

BecoSwap, KardiaChain ağındaki tüm kullanıcılar için Verim Çiftçiliği, IFO Launchpad ve NFT Marketplace oluşturmayı hedefleyen eksiksiz bir DeFi ekosistemidir ve kullanıcıların BECO tokenleri kazanmak için KRC20 tokenlerini stake etmesine olanak tanır.

SleepEarn Finance, Kardiachain kullanıcılarının getiri operasyonlarını önemli ölçüde iyileştirmeleri için güçlü bir araçtır ve kullanıcıların akıllı sözleşmeler aracılığıyla SEN tokenlerinde otomatik ve güvenli bir şekilde kar elde etmelerini sağlar. SEN'in Tokenomics'i, deflasyon getirmek ve Kardiachain DeFi platformunu bozmak için tasarlandı.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ