Binance Access, Binance.com üzerinde çalışan standart bir API'dır ve Binance'in Açık Platform girişiminin bir parçası olarak müşterilerin ve iş ortaklarının kullanımına sunulmuştur.

Binance olarak her zaman inovasyon peşindeyiz ve bugün satıcılar, tedarikçiler ve cüzdanların kendi platformları üzerinde itibari paradan kriptoya dahili çevrim özelliği sunmasına imkan tanıyan işletmeler arası (B2B) çözümümüz Binance Access'i tanıtıyoruz.

Nasıl çalışıyor?

Binance Access, Binance.com üzerinde çalışan standart bir API'dır ve Binance'in Açık Platform girişiminin bir parçası olarak müşterilerin ve iş ortaklarının kullanımına sunulmuştur. Binance kullanıcıları satıcıların platformlarına hesaplarını kolayca bağlayabilir ve Binance kullanıcısı olmayanlar satıcının web sitesine giriş yaptıktan sonra Binance Access sayesinde otomatik olarak bir Binance hesabı oluşturabilir. Kullanıcılar, mevcut itibari para bakiyelerini kullanarak doğrudan satıcının arayüzünden kripto satın alabilir.

En yüksek seviye güvenlik için satın alınan kriptolar doğrudan kullanıcının Binance hesabına aktarılsa da, kullanıcılar satıcı platformu üzerinden kripto satın almaya devam edebilir. Kullanıcı, satıcının platformu üzerinde halihazırda KYC'sini (Müşterini Tanı) tamamladıysa, Binance üzerinde ek bir doğrulama yapılması zorunluluğu bulunmaz. Böylece Binance Access, kriptoyla ilgilenen herkes için tam anlamıyla bir tek durak noktası deneyimi sunar.

Binance Access kimler içindir?

Binance Access, kripto dünyasında faaliyet gösteren ve kripto ödemesi kabul eden tedarikçiler ve kripto cüzdanları da dahil olmak üzere hizmetlerini genişletmeyi amaçlayan işletmeler için tasarlanmıştır. Binance Access'i entegre etmek isteyen satıcılar bunun için bir itibari para kanalına ve hizmet verdikleri yetki alanı dahilinde tam yasal uyumluluğa sahip olmalıdır.

Binance Access satıcıları, bir borsa işletmek zorunda kalmadan, itibari paradan kriptoya dahili çevrim özellikleri sunarak kullanıcılarının doğrudan platform üzerinden kripto satın almasına imkan tanır. Binance Access satıcıların, gelişmekte olan kripto ekosistemi içinde büyüyebilmesine yönelik yeni fırsatlar yaratır.

Binance daha önce de Binance Cloud ve Binance Widget gibi benzer girişimler başlatmıştır. Binance Cloud, işletmelerin zahmetsizce ve hızla dijital varlık borsaları kurmasını sağlar. Binance Widget'la ise web siteleri, platformlar ve tarayıcılar işlemlerini tamamlamaları için kullanıcıları Binance'e tekrar yönlendirir.

Neden Binance Access?

Entegrasyon zahmetsizdir. Tek yapmanız gereken, standart API'ımızı uygulamaya koymak ve "kripto al" özelliğini platformun arayüzüne entegre etmektir.

Binance Access, kesintisiz bir kullanıcı deneyimi sunarak platformunuzdaki hacmin ve likiditenin artmasına yardımcı olur. İtibari para kanalına sahip olan ve kripto hizmetlerinizi genişletmeyi amaçlayan bir satıcı, tedarikçi ya da cüzdansanız, Binance Access sizin için burada!

AdvCash - Binance Access Uygulaması

E-cüzdan platformu AdvCash, Binance Access'i entegre eden ilk platform oldu ve kriptoyu kullanıcılarının daha da yakınına getirdi. Advcash daha önce de bazı kripto özelliklerini platformuna eklemişti. Binance Access'in entegre edilmesiyle Advcash kullanıcıları artık mevcut itibari para bakiyelerini kullanarak doğrudan platform üzerinden BTC, BNB, ETH, XRP ve diğer kripto paraları satın alabiliyor. Satma, yatırma ve çekim yapma özelikleri ileri bir tarihte eklenecek.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ