Kripto para madenciliği, kripto para endüstrisinde para kazanmanın en iyi yollarından biridir.

Kripto para madenciliği, kripto para endüstrisinde para kazanmanın en iyi yollarından biridir.Basitlikte bir yenilik, özel olarak basitleştirilmiş bir bulut madenciliği platformu, beceri veya ekipmanı olmayan müşteriler için olağanüstü hizmet ve kripto para madenciliği sağlar.

Bulut madenciliği yapmak için herhangi bir özel donanıma veya yazılıma ihtiyacınız yok, hatta bilgisayarınızı açık tutmanız bile gerekmiyor. Tek yapmanız gereken bir madencilik sözleşmesi için ödeme yapmak ve ardından arkanıza yaslanıp günlük kazancınızı almak. Tüm süreç boyunca sizden başka bir şey istenmez.

Hashlists şu anda Kazakistan, Myanmar ve İzlanda'da büyük veri merkezleri işletiyor. Hashlists ayrıca, Kazakistan hükümeti tarafından 5 yıl içinde arazi kiralama ve işletmesini desteklemek için lisans verilen dünyadaki tek şirkettir. Hashlists bulut madenciliği ile %100 kar etme şansı ile mümkün olduğunca az yatırım yapabilirsiniz.

Hashlistlerin iş modeli basittir: Herhangi bir banka gibi para yatırırsınız ve her gün otomatik olarak USD cinsinden temettü alırsınız. Ödüller herhangi bir zamanda ödenir ve 3 gün sonra ilk depozitonuzu da çekebilirsiniz.

Yatırım Yapmadan Para Kazanabilir Miyim?

Evet,kayıt olduğunuzda size 8$ kazandıran ücretsiz bir deneyim planımız var. Ücretsiz planı satın almak için 8$ kullanabilir ve günlük 0,8$ kazanabilirsiniz. 100$'a ulaştığınızda, para çekebilirsiniz.

 

En İyi Referans Programı

Ömür boyu %3 komisyon, yatırım yapmasanız bile para kazanmaya başlayabilirsiniz.Örneğin, birisi sizin referans kodunuzu kullanarak 100$'lık bir sipariş alırsa, ücretsiz olarak 3$ alırsınız.

 

Çeşitli Yatırım Planları

Hashlistler, herkesin kolay pasif gelir hakkına sahip olması gerektiğine inanıyor. Bunun mümkün olduğundan emin olmak için sizin için çeşitli planları vardır. Planlar 8 dolardan 6,500 dolara kadar değişiyor.

Madencilik sözleşmeleri de günlük ile 60 günlük sözleşmeler arasında değişmektedir. Bu sizin için çok fazla yatırım esnekliği sağlar. En iyi yanı, bu harika fırsata yatırım yapmak için Bitcoin madenciliği hakkında hiçbir şey bilmenize gerek yok.

İadeler günlük olarak ödenir, bu nedenle her gün ödeme alacağınızdan emin olabilirsiniz. Getiriler, yatırım yaptığınız herhangi bir süre için sabittir.

Örneğin, 3 günlük 100$'lık yatırımın, 3 günlük süre boyunca günlük olarak ödenen 5,4$'lık sabit bir getirisi vardır.

Örneğin, 20 günlük 1800 dolarlık bir yatırımın, 20 günlük süre boyunca günlük olarak ödenen 700 dolarlık sabit bir getirisi vardır.

Örneğin, 60 günlük 6.500 dolarlık yatırımın 8.200 dolarlık sabit getirisi vardır. Bu, %126 getiri marjıdır ve 60 günlük süre boyunca günlük olarak ödenir.

 Nasıl Katılacağım?

Hashlistlerden günlük pasif gelir elde etmeye başlamak için tek yapmanız gereken kayıt olmak ve bir madencilik sözleşmesi için ödeme yapmak. Sadece e-posta adresinizi girin ve bir şifre oluşturun, ardından bir insan olduğunuzu (biz robotlarla çalışmıyoruz) ve içeride olduğunuzu doğrulayın.

Deneyimli Bir Ekip Tarafından Desteklenmektedir

Hashlist kullanıcılarının sayısı bugün neredeyse 240.000! Şirket, 8.000.000 doların üzerinde yatırım topladı. Başka hiçbir şirket bu sonucu tekrarlayamadı. Başarının sırrı istikrarlı kâr tahakkuku, uygun işbirliği koşulları ve kusursuz çalışmadır.

Hashlist'ler, 2021'in ilk yarısında kullanıcı büyümesi ve kârlılığında 1. sırada yer aldı. Yüksek düzeyde kârlılık ve 2 yıllık kusursuz çalışma, Hashlist'leri dünyadaki tüm bulut madenciliği hizmetleri arasında lider konuma getirdi. Hashlistler, yatırımınız için güvenilir bir ortak ve mükemmel bir çözümdür.

Sonuç olarak, Hashlistler, kazanç fırsatlarını artırmak isteyen kripto meraklıları için mükemmel bir bulut madenciliği platformudur. Tüm yatırımlar için tam garanti sunar ve tutarlı müşteri ödülleri sağlamak için her gün çalışan kalifiye analist ve uzmanlardan oluşan bir ekibe sahiptir.

Hashlistler hakkında daha fazla bilgi edinmek için https://www.hashlists.com adresindeki web sitesini ziyaret ederek madencilik planlarına göz atın ve madencilik yolculuğunuza başlayın.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ