Bu yazımızda sizlere Keep Network (KEEP) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve KEEP Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Keep Network (KEEP) Nedir? İşte Tüm Ayrıntılarıyla Kripto Para Birimi KEEP Coin

Bu yazımızda sizlere Keep Network (KEEP) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve KEEP Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Keep Network (KEEP) Nedir?

Keep, özel verileri genel blok zincirinde depolamak ve şifrelemek için teşvik edilmiş bir ağdır. Ağ, muhafaza olarak bilinen özel veriler için zincir dışı kaplardan oluşurken, KEEP çalışma tokeni tamamen izinsiz olmasını sağlar. Keep, blok zincirinin benimsenmesini engelleyen ana sorunu çözer: halka açık blok zincirleriyle ilgili veriler herkese açıktır. Keep ile geliştiriciler nihayet tamamen merkezi olmayan uygulamalar oluşturabilir.

Ethereum üzerinde bir Bitcoin köprüsü olan tBTC, Keep ağının üzerine inşa edilen ilk uygulamadır. Keep, Summa ve Cross-Chain Group gibi gruplar tarafından desteklenen açık kaynaklı bir projedir. tBTC, Bitcoin fiyatına sabitlenmiş, tamamen Bitcoin destekli bir ERC-20 tokenidir. Bitcoin sahiplerinin Ethereum blok zinciri üzerinde hareket etmelerini, DeFi ekosistemine erişmelerini ve Bitcoin'leriyle kazanmalarını kolaylaştırır.

KEEP, ağın temettüler ve eğik bir model ile yerel çalışma simgesidir. Keep ağının sansüre dayanıklı ve izinsiz olmasını sağlayan sybil direncini sağlar.

Keep'i Benzersiz Yapan Nedir?

dApp'ler ve DeFi projeleri söz konusu olduğunda... anahtarların ekipte olmaması gerekir. Keep Network, şeffaflık veya denetlenebilirlikten ödün vermeden akıllı sözleşmelere özel verilerle derin etkileşim sağlayan, muhafaza adı verilen özel veriler için zincir dışı kapsayıcılara sahiptir.

Keep Network üzerine kurulan ilk uygulama olan tBTC, verileri depolamak için sakladığı için sansüre dayanıklıdır. Her TBTC tokeni tamamen desteklenir ve yedekte tutulan en az 1 BTC ile eşleştirilir. ETH'ye bağlı ve yatırılan BTC'den sorumlu olan "imzalayanları" seçmek için Keep'in rastgele işaretini kullanan tBTC güvenilmezdir. Bu, TBTC'yi BTC'ye veya tam tersini istediğiniz zaman, herhangi bir aracının oturumu kapatmasına gerek kalmadan dönüştürebileceğiniz anlamına gelir.

Binance’te bu linkten hesap açarak %10 komisyon indirimi kazanabilirsiniz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ