Keiser Bitcoin fiyatında 100.000 doları öngörüyor.

Birden fazla dijital para birimlerinin fiyatlarının yükseldiğini gördüğümüz şu günlerde, Bitcoin'in fiyatının yüksekliği onun dijital para birimlerinin zirvesinde tutuyor.

Russia TODAY'in Keizer raporunun sahibi, Max KEIZER Bitcoin fiyatının nihayetinde 100.000 dolara ulaşacağına inanıyor.

Üzerinde SegWit2x çatalı yüzünden  adeta üzerinde kara bulutlar dolaşan Bitcoin fiyatı,  haftasonu her zamankinden yüksek bir seviyeye çıktı ve 8000 doları geçti. Dün Bitcoin yükselişini sürdürdü ve neredeyse 8400 dolar oldu bu tüm zamanların en yüksek değeriydi.

Keiser Bitcoin'in çok sayıda değişikliklere rağmen hayatta kalabileceğine ve sayısız Altcoin rakiplerine rağmen en güvenilir şifrelemeye sahip olduğuna inanıyor.

Bitcoin kripto dünyasının önderi olacak ve öncülük edecektir. Bugüne kadar Bitcoin Hakkında onlarca bitecek haberi yazıldı fakat hiç biri gerçekleşmedi. Gerçek şu ki Bitcoin insanlığın para ile yarattığı karışıklığı çözmesi için Tanrı'nın bir armağanıdır.

Kimlik Krizi

Keiser'in iddiaları Bitcoin için iyi olsa da, Bitcoin'in hala daha büyümekte olan problemleri olduğu gerçeğini değiştirmez. SegWit2X şimdilik terk edilmiş olabilir,ancak çözmeyi hedeflediği eksiklikler hala daha mevcut.Giderek artan işlemlerin ağ kapasitesine baskı kurması ve işlemlerin birikimi nedeniyle bitcoin biraz hantal kalıyor.

Ancak Keizer bunun bir yanıtının olduğuna inanıyor. Bitcoin rolünü dijital altın yolunda çabalamalı diğer ödeme işlemlerini başkalarına bırakmalı. Keizer'in konu hakkındaki düşünceleri:

Bitcoin, GOLD 2.0 olarak kendini kanıtlarken ,Dash kripto ödeme bandı olarak meydana geliyor.Bitcoin'in ölçekleme tartışmaları yüzünden hayal kırıklığı yaşayanları, ödemeleri için Dash'ı benimsemelerini öneriyorum.Bitcoin'i GOLD 2.0 üzerinden çalışmaları gerektiğini düşünüyorum.

WALL STREET parası

Bir çok yatırımcı dijital altın olarak Bitcoin'i iyi görüyor.Kurumsal yatırımcıların milyar dolarlık yatırımlar ile piyasaya girdikleri hakkında bir çok tartışma var. Aslında Bitcoin'in geleneksel Finansman'a ait olan bağlarıyla ilgili bir dizi iyi haber fiyatını yükseltti.Şimdiye kadar ki en büyük haber ise CME'nin vadeli piyasayı sunması ve bu vade açık kaldığı zaman dijital para ticaretine başlayacağını açıklaması.

Birden bire KEİZER'in 100.000 dolarlık öngörüsü şimdiye kadar yapılmamış görünüyor, yayıncı Bitcoin'in başarısını ,direncini ve ortaya çıkışını APPLE firmasına benzetti.

APPLE'ın hisse senetlerini 1990'ların sonunda 100 milyon dolardan daha düşük bir değerle aldığımı hatırlıyorum. Michalle DELL Apple'ın kapanması gerektiğini açıkladı. 20 yıl sonra APPLE piyasa değeri 1 trilyon dolar olunca kimse Michalle DELL hakkında konuşmadı.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ