Köpekbalığı tankı Kevin O'Leary, nam-ı diğer Mr. Wonderful'ın, son kripto piyasası satışları sırasında Bitcoin düşüşünü satın aldığı söyleniyor.

Kevin O

Köpekbalığı tankı Kevin O'Leary, nam-ı diğer Mr. Wonderful'ın, son kripto piyasası satışları sırasında Bitcoin düşüşünü satın aldığı söyleniyor. Perşembe günü yayınlanan Stansberry Research ile yaptığı röportajda, bu ayı piyasasında piyasa görünümünü ve yatırım stratejisini de paylaştı.

“Bitcoin'in madenciler için hala çok karlı olduğunu görüyorum çünkü bir BTC üretmenin maliyeti büyük ölçekte sadece 7.000 dolar.”

O’Leary, “ESG çevresel, sosyal ve kurumsal yönetim endişeleri nedeniyle Bitcoin madencilerine karşı son zamanlarda bir tepki oldu, ancak kendilerini nükleer ve hidro ile de geliştiriyorlar” dedi ve devam etti:

“Kripto para biriminin kendisi şu anda düzenlemeye çok ihtiyaç duyuyor.”

“Sadece iki hafta önce, Bitcoin ile ilgili değil, ödeme aracı olarak stablecoinlerin kullanılmasıyla ilgili bir yasa tasarısı düşünülüyordu. Ve bildiğiniz gibi çok oynak bir sektör.”

Tasarının "Eylül ayında askıya alındığını" belirterek şunları vurguladı: "ABD'nin ABD dolarına sabitlenmiş sabit paralar için bir temel politikaya sahip olma şansının %50 olduğunu düşünüyorum."

Bitcoin, Ethereum, Solana ve Polygon hakkında konuşurken O'Leary şunları açıkladı:

“Vurulduk… Değişken oldu, ancak kurumsal destek olmadığı için düzensiz varlık sektörünün oynak olacağını her zaman biliyordum.”

Mr.Wonderful ayrıca kripto para birimlerinin enflasyon da dahil olmak üzere “insanların düşündüğü gibi hiçbir şeyle ilişkili olmadığını” belirtti.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ