Shark Tank yıldızı Kevin O'Leary, diğer adıyla Mr. Wonderful, kripto alanında yaklaşmakta olan bir “büyük panik olayı” konusunda uyardı. "Henüz dibi gördüğümüze inanmıyorum ve onun hakkında farklı bir görüşüm var" dedi.

Kevin O

Kevin O'Leary, Kripto'da 'Büyük Panik Olayı' Hakkında Uyardı

Shark Tank yıldızı Kevin O'Leary, geçen hafta Youtube kanalı Meet Kevin'deki bir röportajda kripto para görünümünü paylaştı .

Bitcoin fiyatının ne kadar düşebileceği ve bazılarının tahmin ettiği gibi BTC'nin 13 bin dolara düşüp düşmeyeceği soruldu. "Dipin nerede olduğunu bilmek imkansız," diye yanıtladı O'Leary, ekledi:

Henüz dibi gördüğümüze inanmıyorum ve onun hakkında farklı bir görüşüm var.

Shark Tank yıldızı, geçmiş deneyimine atıfta bulunarak şunları söyledi: “On yıllardır yatırım yaptığım diğer varlık sınıflarına geri dönüyorum. Her durumda geleneksel tahviller, geleneksel hisse senetleri, gayrimenkul, alternatif varlık sınıfları gibi diplere bir olay, benim adlandırdığım bir panik olayı ile ulaşılır ve bunu her varlık sınıfında bulabilirsiniz.”

O'Leary şunları kaydetti:

Bunu henüz kripto dünyasında görmedik. Henüz sıfıra giden büyük bir adam yok ve bence bu hala gelecek.

Bir sonraki kimin başarısız olacağını tahmin etmenin zor olduğunu ekledi "çünkü bu kaldıraç ve bir karşı taraf holdingindeki ifşa etmedikleri bir tür ilişki yüzünden olacak."

Geçen hafta Bölüm 11'de iflas başvurusunda bulunan kripto para birimi Voyager'ın önemsenmeyecek kadar küçük olduğunu söyledi. “Bu adamların geri kalanı, toplam piyasa değeri açısından bir nevi alakasızdı” diye belirtti.

Shark Tank yıldızı, bitcoin de dahil olmak üzere kripto piyasasının “toplam piyasa değerinde neredeyse yarı yarıya azaldı, bu yüzden dibe doğru yolda olduğumuzu düşünürsünüz” dedi.

Ancak şunu vurguladı: “Büyük bir panik olayını severim. Bu her zaman dibe ulaşmak için harika bir yol olmuştur – Havlu atmak, teslim olmak, büyük hacim, sokaklarda tam bir panik – ve her zaman harika bir satın alma fırsatı.” Detaylandırdı:

Sırada kim var hiçbir fikrim yok. Bu yarın sabah olabilir, bundan bir ay sonra olabilir, ancak yakınınızdaki bir tiyatroya geliyor.

Bay Harika şu sonuca vardı: “Bu sektör için kesinlikle çok iyi bir şey olacak. Harika bir şey olacak çünkü tüm kötü, bozuk iş modellerini, ağır kaldıraçları, çok riskli olan spekülasyonları ortadan kaldıracak.”

Shark Tank yıldızı, düzenleyiciler bir kripto politikası benimsediğinde trilyonlarca doların kurumsal yatırımcılardan kriptoya akacağını tahmin ediyor. Kriptonun S&P'nin 12. sektörü olacağına inanıyor. Haziran ayında O'Leary, dijital varlık alanında 32 pozisyona sahip olduğunu ve kripto pazarındaki satışlara rağmen hiçbirini satmadığını açıkladı. “Hiçbir şey satmıyorum… Uzun vadede, sadece mideye indirmeniz gerekiyor. Volatilite yaşayacağınızı ve bazı projelerin işe yaramayacağını anlamalısınız” diye vurguladı.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ