Bu yazımızda sizlere Kin (KIN) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve KIN Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Bu yazımızda sizlere Kin (KIN) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve KIN Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Kin (KIN) Nedir?

Kin, Ethereum blok zinciri aracılığıyla başlatıldı ve Kik Messenger için ana para birimi olarak geliştirildi. Kin kripto para birimi oluşturulmadan önce Kik puanlarının bir ödül sistemi olması bekleniyordu.

Ancak Kik puanları yüksek bir başarı düzeyine ulaşamamış ve bu da Kin'in faaliyete geçtiği 2017 yılında sona ermesine neden olmuştur.

Kin ICO, mesajlaşma platformu (KIK) aracılığıyla bulunan çok sayıda mevcut aktif kullanıcısı nedeniyle bazı popüler kripto para birimlerine göre büyük bir avantaja sahip olduğu için yaklaşık 100 milyon dolar topladı.

ICRYPEX Kripto Para Uygulaması ile Her Yerde Özgürce Alın Satın!

Ayrıca Kin, Akrabalık anlamına gelen bir kısaltmadır ve amacı Kik topluluğunun tüm üyeleri arasındaki bağları güçlendirmektir.

Basit bir deyişle, Kin, Kik iletişim hizmeti için kripto para birimidir ve Kik postacı platformunda benzersiz uygulamalara sahiptir.

Temel olarak, her kullanıcı Kik topluluğunun genişlemesine her katkıda bulunduğunda Kin parası kazanma fırsatına sahiptir ve ayrıca platform içindeki çeşitli mal ve hizmetlerde Kin harcar.

Son olarak, Kin kripto, dijital para birimlerini dijital hizmetler endüstrisine ve sosyal medyaya yönlendiren en yetenekli projelerden biridir.

Bununla birlikte, Kin ekosistemi dünya çapında ve aynı zamanda kalite ve boyutta büyüdükçe uygulama vakalarını artırma planının yanı sıra zaten başarı ile özümsenmiştir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ