13 milyar dolarlık muhafız olan Kingdom Trust, eski CoinShares kurucuları tarafından oluşturulan bir kripto emeklilik şirketi satın aldı.

Kingdom Trust, CoinShares

13 milyar dolarlık muhafız olan Kingdom Trust, eski CoinShares kurucuları tarafından oluşturulan bir kripto emeklilik şirketi satın aldı.

Choice Holdings'in satın alınması, bireylerin kripto dahil farklı varlık sınıflarına sahip olabileceği birleşik bir emeklilik hesabı olan Kingdom Trust'ın Choice platformunun başlatılmasını sağladı. Sorumlu ayrıca Choice platformunun ilk 1000 kullanıcısına bir bitcoin bonusu sunuyor. Bir kez açıldığında, hesaplarında BTC'de 62.50 $ alacaklar.

Kingdom Trust CEO'su Ryan Radloff, emeklilik sorumlusunun 7.1 milyon Amerikalı Bitcoin tutkununun emeklilik hesabı olduğunu tahmin ettiğini söyledi. Bununla birlikte, bir emeklilik hesabında BTC'yi diğer varlıklarla tutmak için çok az seçenek vardır.

Radloff, Choice Holdings'in kurucu ortağı, CoinShares'in kurucu ortağı ve önceki CEO'suydu. Şimdi, mevcut girişimi, emeklilik sorumlusu için ilk dijital varlık edinimini işaret ederek öncekini satın aldı. Ancak Kingdom Trust, 2016'daki ilk günlerinden bu yana bitcoin ve diğer dijital varlıklar için saklama hizmeti teklif etti.

CoinDesk'in bildirdiği gibi, kripto borsası Kraken ile bir ilişki, geleneksel varlıklara dijital varlıklara ve eski aracılara erişim sağladı. Emeklilik hesapları, aynı platformda borsa yatırım fonları (ETF'ler) ve hisse senetleri ile dijital varlıkların alımını, satılmasını ve tutulmasını sağlıyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ