Justin Sun, Huobi tokenlerine yaptığı yatırımla ilgili açıklamasını takiben TRON Heco birleşmesini duyurdu.

KIRILMA: Ethereum Rival TRON (TRX), Blockchain Ekosisteminde Devrim Yaratmak İçin Heco İle Birleşiyor

Justin Sun, Huobi tokenlerine yaptığı yatırımla ilgili açıklamasını takiben TRON Heco birleşmesini duyurdu. Sun ayrıca danışma kuruluna katıldıktan sonra Huobi borsasını canlandırma planlarını da açıkladı.
TRON kurucusu Justin Sun, elinde bulundurduğu Huobi tokenlerinin miktarını ve borsadaki yatırım payını açıkladıktan sonra, TRON ve BitTorrent zincir ekosistemi arasında Heco ile bir birleşme olduğunu duyurdu. Üç ekosistemden geliştiricilerin Heco ağını geliştirmek için birlikte çalışacağını da sözlerine ekledi.

Sun, son 24 saatte çeşitli nedenlerle haberlerde yer aldı. Cuma günkü bir röportajda Sun, mevcut Huobi tokenlerinin (HT) on milyonlarca olduğunu söyledi. Sun'ın Heco ile birleşme duyurusu, TRON'un yerel tokeninin (TRX) fiyatını olumlu yönde etkiledi. Duyurudan bir saat sonra, TRX'in fiyatı yüzde 4'ten fazla arttı.

Heco Zinciri Hakkında

Heco zinciri, geliştiricilerin bir aşamadan diğerine evrimine yardımcı olan, merkezi olmayan, enerji açısından verimli ve etkili bir halka açık zincirdir. Yüksek performanslı işlemleri desteklemenin yanı sıra akıllı sözleşmelerle de uyumludur. Huobi tokeninin Heco ekosisteminin yerel tokeni olduğu göz önüne alındığında, Heco'nun TRON ağıyla birleşmesi mantıklıdır.

TRON kurucusunun Huobi token varlıklarını açıklamasının ardından Huobi tokenlerinin fiyatı büyük ölçüde arttı. Heco'nun TRON ile entegrasyonu, birçok zinciri birbirine bağlamak birincil hedeflerinden biri olduğundan, TRON geliştiricilerinin uzun vadeli bir hedefi olmuştur.

Geçen yıl ekip, BitTorrent Zinciri test ağının başlatılmasının ardından Heco zincirini destekleme planlarını duyurdu. Sun, TRON ağının, TRON ve BitTorrent zincirini oluşturmak için el ele verebilmeleri için tüm Heco geliştiricilerini barındırmak için fon toplayacağını da sözlerine ekledi.

Huobi Borsasını Canlandırmak

Son zamanlarda, Justin Sun, Huobi global için bir danışma kurulu üyesi oldu. Duyurudan sonra, popüler kripto borsasını canlandırmayı planladığını söyledi. Ona göre, canlanma planlarının bir kısmı iş birliği, marka yükseltme ve güçlendirme olacak.

Sun ayrıca, Huobi'nin yerel tokenini güçlendirmenin kripto borsasını canlandırmanın anahtarı olduğunu söyledi. Borsa danışma kurulunun, şirketi en kısa sürede ileriye taşımak için borsadaki tüm fraksiyonları birleştireceğini de sözlerine ekledi. Yönetim kurulu adına konuştuğunu iddia eden TRON kurucusu, şirketin Çin'e dönme niyeti olmadığını söyledi.

Bunun yerine, küresel bir değişim olmaya çalışacaktı. Huobi liderlik pozisyonundaki son değişiklikler, bu canlanma planının uygulanmasını hızlandırdı.

En son veriler, Huobi tokeninin fiyatının son 24 saatte yüzde 1,42 arttığını ve 7,56 dolardan işlem gördüğünü gösteriyor. Aynı verilere göre TRON (TRX) fiyatı da aynı dönemde yüzde 2,02 arttı ve 0,0631 dolardan işlem görüyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ