BitMex'in kurucu ortağı Arthur Hayes, en yeni blog yazısında, bu ayı piyasasında yatırımcılar için uzun vadeli kazanç sağlayabilecek ilk dördü paylaşıyor.

Kısa Sürede Büyük Karlar İçin Bu 4 Kriptoyu Satın Alabilirsiniz

BitMex'in kurucu ortağı Arthur Hayes, en yeni blog yazısında, bu ayı piyasasında yatırımcılar için uzun vadeli kazanç sağlayabilecek ilk dördü paylaşıyor.
Hayes, bu kriptoları fiyatlarına, ETH ve BTC'nin getiri profiline ve gerçek kullanım durumlarına göre seçtiğini açıklıyor.

Son zamanlarda, BitMex'in kurucu ortağı Arthur Hayes, kripto pazarındaki mevcut koşullarla ilgili görüşlerini paylaştığı yeni bir blog yazısı yayınladı. Ayrıca Hayes, yatırımcıların bu kripto kışı boyunca ellerinde tutabilecekleri ve boğa sezonu yeniden başladığında onlar için maksimum kar sağlayabilecek ilk dört dijital varlığını paylaştı. Eski BitMex CEO'su, FTX destanı ve BTC'nin fiyat hareketi hakkındaki görüşlerini paylaştı.

Arthur'un En İyi Kripto Önerileri

Hayes, bu önerileri yaparken kullandığı iki kıstası paylaştı. İlk olarak, ciddi yatırımcıların kendileri için getiri sağlayabilecek belirteçleri dikkate almaları gerektiğini açıkladı. İkinci kıstas, bu tür dijital varlıkların yükseliş mevsimi geri döndüğünde değer kazanma potansiyeline sahip olması gerektiğidir.

Hayes, seçtiği dört varlığı ayrıca yedek ve süper güçlü varlıklar olarak sınıflandırdı. İlk olarak, BitMex kurucu ortağı, rezerv varlıkları olarak iki önde gelen dijital varlığı (BTC ve ETH) seçti. Ardından, süper güçlü varlıkları olarak LOOKS ve GMX'i seçti.

Arthur, BTC ve ETH'nin boğa piyasası geri döndüğünde yatırımcılara sermaye takdiri sunacağını yineledi. Ancak GMX ve LOOKS, yatırımcılara ne BTC ne de ETH'nin sağlayamayacağı getiriler sunacak. "BTC ve ETH getiri profillerine sahip ucuz fiyatlı kripto varlıkları ve gerçek kullanım durumlarından elde edilen getiriler en iyi seçimlerim."

Ayrıca, devam eden kripto kışı boyunca çoğu DeFi projesinin değerinin önemli ölçüde düştüğünü söyledi. Bu nedenle, bu tür projeler şu anda büyük ölçüde düşük değerde ve düşük fiyatlandırılmış durumda. Bu nedenle, seçici yatırımcılar için muazzam fırsatlar sunarlar.

Hayes, kararının mantığını “Yıllık yüzde 20'ye varan getiri sağlayan projelere kar/zarar oranı 5 kattan az olan yatırımlar yapıyorum” diyerek açıkladı. Başkalarının seçimlerini farklı yapabileceğini, ancak kendisinin böyle karar verdiğini ekledi. Hayes ayrıca BTC, ETH veya her ikisine birden yatırım yapacağını ancak ikisinin de kendisine arzu ettiği getiriyi vermeyeceğini söyledi.

Bu blog yazısında BitMex kurucu ortağı, 15.900 dolarlık fiyatın BTC'nin en düşük fiyatı (yeni bir yükselişe geçeceği fiyat) olabileceğini söyledi. Ancak, ödüllerin genellikle risklerden ağır basmasına rağmen, bu dönemlerin yatırımı riskli gösterdiğini de sözlerine ekledi.

Hayes: Alameda ve 3AC'nin Çökmeleri Benzer

Hayes, Alameda (FTX'in kardeş firması) ve 3AC'nin çöküşünü birbirine benzetti. Ancak ona göre, her iki firma da yatırımcılarına yanlış bir şekilde iddia ettikleri için arbitrajlı ticaret yapmıyorlardı. Bunun yerine, yalnızca müşterilerinin kripto ticareti konusundaki bilgi eksikliğiyle oynuyorlardı.

Bu nedenle, her iki şirketin de likidite sorunları olduğunda, borsalar arasında büyük BTC ve ETH (en likit kripto paralar) transferleri oldu. Eski BitMex CEO'su, iflas eden firmaların hiçbirinin satacak BTC veya ETH kalmamasından memnun olduğunu söyledi. Ona göre, bu firmaların kalan kripto varlıklarının (çoğunlukla likit olmayan shitcoinler), bu kripto jetonlarını satmaya karar vermeleri durumunda mevcut piyasa yönü üzerinde çok az etkisi olacağı veya hiç etkisi olmayacağı anlamına geliyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ