Kleiman varisleri, Mahkeme'ye sunduğu Bitcoin adreslerinin bir listesinin sahte olduğunu iddia ettiği için Craig Wright'a karşı yaptırımlar aramaktalar.

Kleiman Varisleri Craig Wright’ın Sahte Bitcoin Adresleri İçin Harekete Geçti

Kleiman varisleri, Mahkeme'ye sunduğu Bitcoin adreslerinin bir listesinin sahte olduğunu iddia ettiği için Craig Wright'a karşı yaptırımlar aramaktalar.

Kleiman varisleri, Mahkeme'ye sunduğu BTC adreslerinin bir listesinin sahte olduğunu iddia ettiği için Craig Wright'a karşı yaptırımlar için bir dava açıyor. Kleiman ayrıca Craig Wright'ın Wright'a Ocak ayında Satoshi Nakamoto'nun 1.1 milyon Bitcoin anahtarıyla birlikte geleceğini iddia ettiği gizemli gümrük kurye hakkında Mahkeme'ye yanlış bir bildirimde bulunduğunu iddia etti. Davacılar ayrıca son birkaç hafta içinde yapılan para yatırma işlemlerini üstlenmek için on günlük bir uzatma talep etmektedir.

Davacılar, sanığın bu davalardaki davranışlarına dayanarak bir yaptırım hareketi sunmayı planlamaktadır.

Kleiman varisleri, davalının bu davalardaki davranışına dayanarak bir yaptırım davası açmayı planlamaktadır. Kleiman varisleri, davada bunun, sanığın bu Mahkeme'nin kararına cevaben yanlış bir bildirim ve yanlış bitcoin adresleri listesi ile sınırlı olmayacağını açıkladı. Kleiman mülkünün açtığı davada, davacılar, davalarını kanıtlamak için son birkaç hafta içinde gerçekleştirilen 13 mevduatın üstüne on günlük bir uzatma talep ettiler. 

Duruşma Temmuz ayında başlayacak.

Kleiman varislerinin davasının 6 Temmuz'da başlaması bekleniyor ve her iki taraftaki avukatların davanın ertelenebileceği herhangi bir dava açmayı planlamadıklarını doğruladı.

 Dava, Wright ve Kleiman'ın madencilik yaptığı iddia edilen milyarlarca dolarlık Bitcoin'i Craig Wright'tan almayı hedefliyor. Daha önce Craig Wright, Tulip Trust'ta tutulan BTC'ye artık erişemediğini ve Ocak 2020'de erişimi sağlayacak gümrüklü bir kuryenin görüneceğini iddia etti. Ve bu yıl Ocak ayında, Bitcoin adreslerinin listesini Mahkemeye sundu.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ