Koin Marketi artık Litecoin, Digibyte ve Zcash

Piyasaya hızlı bir şekilde giriş yapan yerel kripto para borsası Koin Marketi, desteklediği kripto para sayısını günden güne artıyor. En son eklenen Litecoin (LTC), Digibyte (DGB) ve ZCash (ZEC) ile toplam 10 adet kripto parayı Türk Lirası ile alıp satabilirsiniz.

Henüz yeni bir borsa olmasına rağmen, günden güne desteklediği kripto paraların üzerine koyan firma, 7/24 para yatırma seçeneği ile müşterlerinin yüzünü güldürüyor. Birlikte çalıştıkları 5 banka ile kolayca para yatırıp çekme işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkün.

Hangi kripto paraları destekliyor

Koin Marketi, toplam 10 adet kripto para için alım/satım fırsatı sunuyor. Firmadan aldığımız son bilgilere göre yeni kripto paralar için de gerekli çalışmalar sürüyor. Bu demek oluyor ki, Türkiye'de en çok kripto paranın alınıp satıldığı platform olmayı şuan için kazanmış gözüküyor. Yakında gelecek yeni kripto paralarla birlikte de liste oldukça uzayabilir. Sizin için Koin Marketi borsasının desteklediği kripto paraları listeledik.

- Bitcoin (BTC)
- Ethereum (ETH)
- Ripple (XRP)
- Stellar (XLM)
- Neo (NEO)
- Cardano (ADA)
- Nem (XEM)
- Litecoin (LTC) *yeni
- Digibyte (DGB) *yeni
- Zcash (ZEC) *yeni

Çoğu kullanıcı, bir çok para birimi için yabancı borsaları kullanmak zorunda kalıyor. Koin Marketi, zamanla ekleyecekleri yeni kripto paralarla birlikte çok iyi bir alternatif olabilir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ