Anlık faaliyet gösteren Bitcoin ve altcoin platformlarının müşteri odaklı hizmet verememeleri ve işlem sürelerinin haftalarca sürmesi, özellikle coin yatırımcılarını yeni arayışlara sürüklemekte.

İşte bu noktada yeni kurulan www.koinmarketi.com canlı destek hizmeti ve haftanın 7 günü işlem yapma imkanı vermesi dolayısıyla yatırımcıların dikkatini çekmekte.

Yaklaşık 3 aylık bir süre içerisinde geliştirilen Koin Marketi sadece Bitcoin alış/satış platformu olarak hizmet vermeye başladı. Platform içerisinde Ripple, Ethereum, Litecoin gibi popüler altcoinlerin alım ve satımı için gerekli çalışmaları başlattıklarını ifade eden şirket yöneticileri piyasada hizmet veren diğer platformların eksikliklerini inceleyerek, yatırımcılarla organik bağ kurma ekseninde istekli olduklarını belirtmekte.

Şu anda bitcoin günlük hacminin 17 milyar doları geçtiği düşünülürse sektörün geleceği noktasında Koin Marketi Türk yatırımcılara iyi bir alternatif olma yolunda emin adımlarla ilerlemekte.

Türk lirası ile Bitcoin, Ripple, Litecoin, Ethereum alm,satım,transfer işlemleri yapabileceğiniz bir platform olarak tanıtılan Koin Marketi diğer platformların aksine Türkiye’de kurulan ve İstanbul’da hizmet veren bir şirket olarak şimdiden büyük çıkış yakaladı.

Standart hizmetlerin karşılanması noktasında hatalı hamlelerin yapıldığı coin platformlarında, Koin Marketi tüm eksiklikleri kapatarak hızlı işlem, anında memnuniyet parolasıyla büyümesini sürdüreceğe benziyor.

Siteyi ziyaret edin : https://www.koinmarketi.com/

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ