Kolektif Finans, minimum satış öncesi yatırımı 50 $ olarak belirledi ve en az 1.000 $ yatıran yatırımcılar için özel NFT'ler belirledi.

Kolektif Finans, Nisan Ayında Lansman Öncesinde BNB Akıllı Zincirinde İndirimli $ CLF Satış Öncesi Etkinliği Ortaya Çıkarır

Kolektif Finans, minimum satış öncesi yatırımı 50 $ olarak belirledi ve en az 1.000 $ yatıran yatırımcılar için özel NFT'ler belirledi.
$ CLF satış öncesi etkinliği iki hafta boyunca 500 bin dolar olarak ayarlanmış sert bir sınırla açıktır.

Kullanıcıların çok mekanizma tasarımı yoluyla ödül kazanmalarına ve verim kazanmasına izin veren Binance Akıllı Zincir'e (BNB zinciri) dayanan merkezi olmayan bir finansal protokol olan kolektif finans, indirimli CLF satış öncesi etkinliğinin lansmanını duyurdu. Duyuruya göre, kolektif finans yatırımcıları, satış öncesi etkinlik aracılığıyla, yüzde 10 indirimli oranda CLF Tokenleri satın alacaklar. Minimum bir giriş 50 $ olarak ayarlanmış olarak, ilgilenen kolektif finans yatırımcıları Circle’ın USDC, Tether USDT ve Busd dahil en iyi stableCoins'i kullanarak $ CLF satın alabilirler.

Ek bir bonus olarak, en az 1.000 dolar yatıran $ CLF satış öncesi yatırımcılar, özel bir CGLD satış başına NFT alacaklar. Özellikle, gelecekteki hizmet, benzersiz bir NFT sahibi anlaşmazlık rolü ve ekosistem içinde yüzde 20 vergi indirimi de dahil olmak üzere satış öncesi NFT'yi tutmanın çeşitli faydaları vardır.

Kolektif Finans $ CLF satış öncesi etkinliği iki hafta boyunca 500 bin dolarlık sert bir sınırla açıktır. Bu nedenle, ilgilenen yatırımcılar $ CLF ekosistemine girmek için indirimli ödemesiz dönem almalıdır.

Kolektif Finansmana Daha Yakından Bakalım

Kolektif Finans daha önce Angel Yatırımcılarından sermayeyi artırmış ve şimdi satış öncesi etkinlik yoluyla Nisan tam proje lansmanına hazırlanıyor. Etkinlik bugün öğlen EST'de başladı ve şirket Cryptonairz ve Sean Clarke'ın CEO'su da dahil olmak üzere çeşitli kripto meraklılarına ev sahipliği yaptı.

Kolektif Finans, kurucu ortaklar Crypzom-Zachary ve Doc-Bryan da dahil olmak üzere güçlü bir liderliğe sahiptir. Özellikle, Crypzom-Zachary bağış toplama ve operasyon yönetiminde muazzam bilgiye sahip başarılı bir işletme sahibidir.

Crypzom-Zachary yaptığı açıklamada, merkezi olmayan finansın  DEFI, küresel pazarları tokenize fayda belirteçleri ile bozma potansiyeli olduğunu kaydetti. Dahası, geleneksel finansal sistem, kitlesel olarak benimsenme için pahalı olduğunu kanıtlayan sessiz teknolojiye sahip birçok yatırımcıyı kilitlemiştir.

“Son birkaç yılda büyük büyümeye rağmen, DEFİ hala birçok açıdan geleneksel finansmanı izliyor. Geleneksel finansta, katılımcılar altın, gümüş ve petrol gibi emtialara maruz kalabilir ve maruz kalabilirler, ancak bu tür yatırımlardan ek pasif gelir elde etmenin ağır kısıtlamaları, yüksek ücretler ve sınırlı yolları vardır. Kolektif Finans, doğrudan verim getirme potansiyeline sahip, alım satım yapılabilir, varlık destekli, aşırı kollaterize edilmiş malları temsil eden C-Tokens'i başlatarak bu cepheyi teslim etmek için burada ”dedi.

Crypzom-Zachary, kolektif finansmanın şirketin ürün ve hizmet paketlerine ve sağlam DEFİ araçlarına yaygın erişim ve dahil edilmesi sağlayarak topun yuvarlanmasına yardımcı olabileceğini de sözlerine ekledi. Bu nedenle, şirket çok katmanlı, verim yaratan fırsatlar açmayı ve mümkün olduğunca çok insana sayısallaştırılmış emtia temsillerine maruz kalmayı amaçlamaktadır.

Kurucu Ortak Doc-Bryan, $ CLF Ön Satış'ın kolektif finansın ana akım DEFİ benimsenmesi için yol haritasının bir parçası olduğunu belirtti.

“Satış satışımız, yüksek performanslı DEFI araçlarımızı kitlelere getirmenin ilk adımı. Platformumuzun tüm C-Tokenleri için birincil kullanım durumu, DEFI'da emtialara tutarlı ve güvenilir bir şekilde maruz kalmak neredeyse hiç olmadığı için merkezi olmayan finans alanındaki emtialar için bir likidite çözümü sağlamaktır. Doğru likidite havuzlarına, ürün portföylerine ve gerçek dünyadaki emtiaların kripto tabanlı temsillerine erişim, gökyüzü Limit ve projemizin bir sonraki aşaması için heyecanlıyız. Kolektif finans, DEFI ve Trad-Fi One Dev Scheap arasındaki önemli boşlukları bir seferde dolduruyor ”dedi.

Yol Haritası

Kolektif finans protokolü, proje yol haritasında belirtilen çok sayıda emtia temsiline sahiptir. Bununla birlikte, başlatılacak ilk emtia, Ethereum ağında PAXG jetonları alarak altına girecektir. Bunu Binance akıllı zincirinde $ CGLD ihraç edecektir. Özellikle, $ CGLD, PAXG ile PAXG ile her zaman yüzde 105-110 oranında aşırı kollaterleştirilecek ve peg'ini 1 gram altın fiyatına kadar koruyacak.

Şirketin pazarlama ekibinin zaten kurulmasıyla birlikte, satış öncesi etkinliğin ardından bir sonraki aşama dağıtım ve geliştirme bölümüdür. Bu, ETF tarzı çok varlık havuzunun Vertek Dex'e entegre edilmesini içerir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ