Bitcoin (BTC) değişken fiyat dalgalanmalarıyla kuşatıldı, ancak Cameron Winklevoss, COVID-19'un havza anı olabileceğinden emin.

“Korona Virüsü Pandemisi Bitcoin

Bitcoin (BTC) değişken fiyat dalgalanmalarıyla kuşatıldı, ancak Cameron Winklevoss, COVID-19'un havza anı olabileceğinden emin.

Gemini borsasının CEO'su Cameron Winklevoss, koronavirüs krizinin, toplam kripto pazarının yüzde 64'ünden sorumlu olan kripto para birimi olan Bitcoin (BTC) için bir bükülme noktası olacağına inanıyor.

COVID-19 salgını küresel ekonomiyi çökertti ve üç milyardan fazla insan kilit altında kaldı.

Bitcoin'in büyük yılı mı?

Haziran 2019'da, geçen yılki Bitcoin rallisinin zirvesi sırasında, Tyler ve Cameron Winklevoss servetlerini  1,45 milyar dolara yükseltti. 38 yaşındaki ikizler, BTC'nin çoğunlukla 'sihirli internet parası' olarak görüldüğü 2013'ten beri alandalar.

Peter Schiff'in para kazanma ve koşma tavsiyesine rağmen, erken benimseyenler en iyi kripto para biriminin büyüme için daha fazla alana sahip olduğuna inanıyor. 2011 yılında en erken RT gösterisinde kriptoyu tanıtan Max Keiser, son zamanlarda hedefini 400.000 dolara çıkardı.

 Eski riskten korunma fonu yöneticisi Mike Novogratz, 2020'nin Bitcoin'in yılı olabileceğine inanıyor ve parasal önlemin devasa akışı nedeniyle önümüzdeki altı ay içinde Bitcoin’in fiyatını iki katına çıkacağını tahmin ediyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ