Hiredd.com, Corona Virüsü salgını içinde iş arayanlar için verimli istihdam fırsatlarına yer verirken, şirketlerin platformundan ücretsiz olarak iş bulabilmeleri için inanılmaz bir fırsat sunuyor.

Koronavirüsü Çalışma Hayatında Bazı Farklılıkları Ortaya Koyuyor

Hiredd.com, Corona Virüsü salgını içinde iş arayanlar için verimli istihdam fırsatlarına yer verirken, şirketlerin platformundan ücretsiz olarak iş bulabilmeleri için inanılmaz bir fırsat sunuyor. Özel promosyon kodumuz aracılığıyla Hiredd'in premium özelliklerine erişebiliyorsunuz.

Corona Virüsü salgını, orman yangını gibi dünyayı ele geçirdi. Küresel olarak popülasyonun yarısından fazlası bulaşıcı COVID-19 hastalığının yayılmasını önlemek için eve kapandı. Hindistan'da, Başbakan Narendra Modi, eve kapanma süresinin 3 Mayıs 2020'ye kadar uzatıldığını açıkladı.

Önde gelen bir iş ve staj arama platformu olan Hiredd.com, 14 Nisan 2020'de yayınlanan Basın Bülteni ile Hindistan'da lansmanını duyurdu. Hiredd, ister öğrenciler ister genç profesyoneller olsun, kullanıcılarına verimli istihdam olanakları sağlamayı amaçlayan TimesNext Media'nın sahip olduğu bir girişimdir.

Blockchain ve Bitcoin Endüstrisi için Evden Çalışma

Tüm nüfus evlerinin içinde kilitli olsa da, daha önce halka açılma seçeneği olmadan, blockchain ve bitcoin endüstrisindeki ev fırsatlarından olağanüstü işler kazanarak şansınızı potaya atmak için mükemmel bir fırsat olarak hizmet ediyor. Hiredd, Hindistan'ın hem öğrenciler hem de profesyoneller için ortak bir iş arama motoru görevi görecek lider iş ve staj arama portallarından biridir.

 Blockchain endüstrisi, geliştirici sıkıntısı olan en hızlı büyüyen teknik branşlardan biri olarak kabul edilmektedir. Daha iyi kariyer gelişimi için doğru saha deneyimini kazanarak evden çalışın ve gelecekteki iş perspektifinizi geliştirin. Şirketler yükselişte uzaktan çalışırken, çalışan verimliliğini artırmak için iş süreçlerini daha iyi dijitalleştirmelerine yardımcı olmak için blockchain geliştiricileri için bir arayışiçerisindeler.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ