Metaverse alanında ilk defa düzenlenen Moda Haftası bir çok yeniliği de beraberinde getiriyor.

Metaverse alanında ilk defa düzenlenen Moda Haftası bir çok yeniliği de beraberinde getiriyor. Aslında yenilik dediğimiz şey bir entegrasyondan ibaret. Metaverse alanına entegrasyondan bahsediyorum elbette Son zamanlarda kozmetik dünyasının da bu alan ile bütünleştiğini görüyoruz.

Kozmetik markalarından biri olan Estee Lauder 24-27 Mart tarihleri arasında metaverse platformu Decentraland’de düzenlenen Moda Haftasına katıldı ve özel bir ürün ile öne çıktı.

‘’Reel dünyada cilt bakımı tamam ama metaverse alanında böyle bir şey nasıl olacak’’ diyebilirsiniz. Açıkçası sanal alemde sizi temsil eden avatarlar var. Bu avatarların da cilt bakımına ihtiyaçları var.

Eğer avatarlarınıza süper bir görünüm kazandırmak istiyorsanız cilt ürünlerini kullanmanız gerekiyor. Böylelikle avatarlarınız rengarenk ve ışıl ışıl görünüyor.

Kozmetik dünyası tarafından daha pek çok ürünün sanal evrende sunulacağını söyleyebiliriz. Alan malumunuz yeni. İlerleyen zaman dilimlerinde belki de avatarlarımızı beslemek zorunda bile kalabiliriz. Yemek sektörü de metaverse alanında hiç merak etmeyin.

Avatarlarımız masraflı olacak gibi duruyor. Kendimize yaptığımız harcamaların hepsini onlara da yapacağız. Reel dünyada ne carsa hepsi Metaverse’te olacak merak etmeyin.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ