ABD merkezli kripto borsası Kraken CEO'su, Bitcoin'in yeni uzun vadeli bir rallide 100.000 dolara ulaştığına inandığını söyledi.

Kraken CEO

ABD merkezli kripto borsası Kraken CEO'su, Bitcoin'in yeni uzun vadeli bir rallide 100.000 dolara ulaştığına inandığını söyledi.

Pantera'nın ev sahipliği yaptığı yeni konferans görüşmesinde Jesse Powell, kitlelerin Bitcoin'in kıtlığının ve bankalardan ve aracılardan bağımsızlığının önemini henüz anlamadığını söylüyor. Doların değeri düştüğünde önümüzdeki on yılda bunun değişmesini bekliyor.

“Bitcoin'in fiyatlandırıldığını düşünmüyorum. Çoğu insan Bitcoin'i duymuştur, ancak Bitcoinleri yoktur. Bitcoin'in geleceğinin ne olduğunu bilmiyorlar. Herkes Bitcoin ve Bitcoin'in potansiyeli ve ne kadar harika olduğunu bilseydi, fiyat Bitcoin için bir trilyon dolar olurdu. Hepimiz sadece Bitcoin'e geçirdik ve başka bir şey kullanmıyoruz…

Tahmin edilebilir olsa da, geleceğin ne olduğu gibi fiyatlandırılmayan çok şey olduğunu düşünüyorum. On yıl sonra, ABD doları deli gibi basılmaya devam edecek. Tamamen değersiz olacak. Kimse istemeyecek. Herkes Bitcoin isteyecek. Ancak bunun, geleceğe ilişkin algılanan riskler veya algılanan belirsizlik, düzenleme hakkında, Bitcoin gelişmeye devam ederken hükümetin farklı durumlarda nasıl tepki verdiği veya gerçekte ne kadar yararlı hale geldiği hakkında fiyatlandırılmaması gibi bir durum ortaya çıkıyor.”

Kraken zaten kurumsal ticaret patlamasına tanıklık ediyor. Powell'a göre, BTC yaklaşık iki yıl içinde 100.000 dolara ulaşacak.

“Küresel siyasi ve ekonomik sistemler açısından tamamen benzeri görülmemiş bir zamanda olduğumuza inanıyorum. Bunun dijital para birimine oldukça büyük bir geçiş yapmaya devam edeceğine inanıyorum. Önümüzdeki birkaç yıl içinde muhtemelen 1 BTC'nin 100.000 doları aştığını göreceğiz. Anekdot olarak, son iki aydır yeni hesaplarda, kurumlardan büyük bir artış gördük. Sanırım, daha önce de bahsetmiştim, daha fazla kurumun girmesini engelleyen bir şey, sadece düzenleyici durumun belirsizliğidir.

Birçoğunun bekle ve gör modunda olduğunu düşünüyorum, birçoğu bu varlık sınıflarına yatırım yapmalarını sağlamak için yetkilerinin değiştirilmesine çalışıyor olabilir. Ama sanırım geliyor. Bence daha fazla LP, GP'lerinin kripto paraya yatırım yapmasını isteyecek. Bence aşağıdan yukarıya gelecek. İadeleri görmezden gelmek çok zor. Kripto portföyünüzün bir parçası olmamak sorumsuz görünüyor. ”

İyimserliğine rağmen Powell, şu anda nakitlerin kral olduğunu ve mevcut makro ekonomik iklimde Bitcoin'e karşı çalışan önemli bir faktör olduğunu söylüyor.

“Böyle bir zamanda, çok fazla belirsizlikle, bence insanlar bildiklerine bakıyorlar, ki bu nakit. Kiramı nakit olarak ödemeliyim. Yemeğimi ve tuvalet kağıdımı nakit olarak almalıyım.

 Değişken bir varlık tutmak istemiyorlar, ancak uzun vadede iyi bir yatırım olabilir. İnsanlar şu anda çok kısa vadeli düşünüyorlar. Bence bu Bitcoin'e karşı çalışan bir şey. ”

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ