Geçen yıl, diğer kripto borsalarıyla birlikte Kraken, Bitcoin SV'yi delist etmişti.

Kraken CEO

Delist etmenin sebebi olarak da Satoshi Nakamoto olduğunu kabul etmediği için kritpo para topluluğunun önde gelen isimlerine Craig Wright'ın (CSW) saldırgan davranışları gösterilmişti.

Dava ettiği kişiler arasında Twitter kullanıcısı Hodlonaut, Vitalik Buterin, vb. Vardı. Kripto podcaster Peter McCormack, finansal tarafı da dahil olmak üzere CSW tarafından dava edilme ayrıntılarını açıkça paylaştı.

Şimdi, Kraken kripto borsasının CEO'su, belirli bir ayrıntı vermeden Kraken'e karşı 'anlamsız BSV ile ilgili bir yasal davadan' bahsetti.

BSV İle İlgili Dava

Onun tweetinde Jesse Powell, BSV topluluğunun daha önce bahsettiği BSV ile ilgili dava için sadece Kraken'e tazminat sunmaması gerektiğini, aynı zamanda “gelecekteki anlamsız BSV ile ilgili tüm davalara karşı savunmayı finanse etmeyi taahhüt etmeleri gerektiğini” söylüyor.

Tweeti, Just Everything medya grubunun kurucusu Jason Smith'in (görünüşte bir BSV destekçisi olan) bir yazısına yanıt olarak geldi. Bu tweet'te Smith, Kraken'i mükemmel bir kripto ticaret platformu olarak övdü ve BSV'yi listelemeye karar verirse harika olacağını söyledi.

Kraken'in BSV'yi yayınlamak için dava edilip edilmediği sorulduğunda, Powell şunları yanıtladı:

“Temel olarak, BSV BTC'yi aramadıkları için dava açıldı.”

BSV'den Calvin Ayre Devreye Girdi

Ayre Group'un kurucusu, çevrimiçi kumarda servet kazanan ve büyük bir BSV destekçisi ve Craig Wright hayranı olan Calvin Ayre, tartışmaya saldırgan kelime dağarcığıyla katıldı.

 


En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ