Kraken borsası işe alım stratejisini veya planlı işten çıkarmaları değiştirmedi. Borsa, firmadan ayrılmayı kolaylaştırmak için uzun vadeli fayda paketini de genişletti.

Kraken, Global İşe Alım Hamlesini ve Taahhütlerini Açıkladı

ABD merkezli bir kripto borsası ve bankası olan Kraken, yeni taahhütlerini ve küresel işe alım hamlesini duyurdu. Şirket, işe alım stratejisini değiştirmediğini ve işten çıkarma yapmayı beklemediğini açıkladı.

Yılın geri kalan aylarında 500'den fazla pozisyonu doldurmaları gerekiyor ve ayı piyasalarının sadece heyecanla ilgilenen adayları elemek için mükemmel bir yol olduğunu düşünüyorlar.

İstihdam uygulamalarına rehberlik eden değerler daha da açıktı. Yani misyonlarına inanmak, kriptoya ayak uydurmak, bir profesyonelden çok bir korsan gibi davranmak, sağlam paranın yanı sıra yaşam ve özgürlük arayışı ve son olarak fikir ayrılıkları.

Bu nedenle Kraken, uzun vadeli fayda programını daha fazla seçenek içerecek şekilde genişleterek şirketten ayrılmaya hazır olanların bunu yapmasını kolaylaştırdı.

Kripto para endüstrisindeki birçok kişi , dünyanın en güvenli kripto borsası olan Kraken'in şimdi yapacaklarını nefeslerini tutarak izliyor, çünkü diğer işletmeler personel azaltımlarını açıkladı ve Celsius hizmetleri askıya aldı.

Kraken, para çekme işlemleriyle ilgili karşılaştırılabilir herhangi bir hamle açıklamamış olsa da, başta Solana (SOL) olmak üzere birçok token finansmanda gecikmeler yaşadı. Borsa, Mart ayında Lightning Network hesaplarından para çekme işlemlerini kabul etmeye başladı.

Pazartesi günü, Kraken'in Bitcoin stratejisti Pierre Rochard, platformun Bitcoin on-chain ve Lightning para çekme işlemlerinin tamamen çalıştığını ve piyasa türbülansı sırasında kendi anahtarlarınıza sahip olmanın en iyi uygulama olduğunu iddia etti.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ